Szemlátomás-áthallás Művészete
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szemlátomás-áthallás Művészete

Szeretettel üdvözlünk!
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  TaglistaTaglista  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  CsoportokCsoportok  CalendarCalendar  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Ezoterika

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4581
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 8 Empty2023-08-30, 07:01

HANG – Amit Isten tesz értünk


Kérdező: Isten adta férjemet, vagy én választottam?
HANG: "Drága Gyermekem!
Isten önmagát adja mindenkinek! Isten senkinek senkit nem ad Önmagán kívül!
A szerelmespárok szívesen hivatkoznak Istenre a kezdetben bóknak tűnő kijelentéssel: 'Téged az Isten adott nekem!' Ha valaki ezt komolyan veszi, akkor, mint minden valótlan állítás, ez is a kezdetben megkönnyítést, sőt kitüntetést jelentő bókot az élet keresztjét megnehezítő kolonccá változtatja.
Mivel Isten az övéinek mindig teljes Önmagát adja, ezért az Istent vállalás igája mindig elviselhető. Azt a keresztet, amit az emberekbe vetett bizalom megrendülése, tehát csalódás okoz, vagyis azt a szenvedést, amit amiatt él és szenved valaki, mert párja őt lélekben elhagyta, nem Isten akarja! Isten csak szenvedi ezt annak lelkében, akit elhagytak!
Neked Bennem kell megtalálnod azt az erőforrást, amely képessé tesz téged arra, hogy irányításomat követni tudd, és az Én békémet őrizni tudd magadban akkor is, ha vihar tombol körülötted.
A lényeg soha nem az, ami körülötted van, hanem az, ami benned van! Minden probléma megoldását belülről kifelé kell elindítani.
A földi életnek mindig és mindenki számára lényeget érintő feladata az, hogy belül szabaddá váljék körülményeitől. Ez nem jelenti azt, hogy ki kell szakadnod a világból, de igenis jelenti azt, hogy meg kell szabadulnod a gonosztól. Én azért vagyok benned, hogy ezt közösen meg tudjuk valósítani (János 17;15)!
Ha azt tapasztalod, hogy lélekben elhagytak, akkor ezt belül el kell rendezned magadban, és ennek természetesen csak olyan külső megnyilvánulása lehet, amely benső szabadságodat, függetlenségedet igazolja! Te nem vagy használati tárgy, hanem Isten édes gyermeke!
Megáldalak a SZABADSÁG LELKÉVEL (2Kor 3;17)!"

Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4581
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 8 Empty2023-09-02, 06:33

HANG – Anyámmal nem jó a kapcsolatom


Kérdező: Édesanyámmal gyakran ellentétben állok.
HANG: "Drága Gyermekem!
Talán némi vigaszt jelenthet számodra, ha elmondom, hogy Én is gyakran szembekerültem Édesanyámmal. Tudom, óriási a kettő közötti különbség. De éreztetnem kell veled, hogy a szülő-gyermek kapcsolat véglegesen soha nem lehet felhőtlen.
A negyedik parancs, amely a szülői tiszteletre szólít fel benneteket, azt akarja nyomatékosítani, hogy itt egy olyan problémáról van szó, amely nagyon sérülékeny.
A kapcsolatok azért kapcsolatok, mert egyik oldalról nem rendeződhetnek. Ez pedig azt jelenti, hogy sehogy sem rendeződhetnek véglegesen, mert nem szériában teremtett benneteket a Teremtő. Mi hát a megoldás?
A benső szabaddá válás! Ezt a szabadságharcot senki nem kerülheti meg. Már a legbensőbb kapcsolat is ilyen, vagyis a test-lélek kapcsolat! Önmagatokkal sem tudtok mindenben kompromisszumot kötni. Bizony, a mennyek országa erőszakot szenved, és az erőszakosak ragadják azt magukhoz.
Más az alkalmazkodás, és más a behódolás. Alkalmazkodni igen, behódolni nem!
A mások feletti uralkodni vágyásnak mindig sátáni gyökerei vannak. Ezt mindenki csak önmaga képes irtogatni, gyomlálni önmagából. Nemcsak más ember, de Isten sem képes ezt senkiből kiirtani, mert nem maga a vágy a rossz, hanem legtöbbször az iránya!
Ha arra törekszel, hogy édesanyád ellenkezéseit önismeretre használd fel, akkor lesz olyan, hogy bekeményít, és lesz olyan, hogy rugalmassá tesz az ebből fakadó felismerés. Az úgynevezett béke kedvéért nem mondhatsz le mindig arról, hogy azt mondd, amit gondolsz. De ha szíved békéjét nem veszélyezteti, akkor szavaid elrejthetik gondolataidat, ahelyett hogy közölnék azokat. Ha senkinek nem árt, és mindenkinek használ, akkor szeretetből vállalhatod, hogy nem mondasz igazat, hogy nem mész bele meddő vitákba.
Mint magad is tudod, veszekedéssel nem sokra tudsz menni. Komoly feladata minden értelmes földi lénynek, hogy az igazságot szeretetben, a szeretetet igazságban hozza nyilvánosságra.
Szabadságharcodban nem hagylak magadra. Kérd gyakrabban a bölcsességet (Jakab 1;5), hogy minél kevésbé sérüljön az igazság, és minél jobban növekedjék a szeretet!
Megáldalak a BÖLCSESSÉG LELKÉVEL!"

Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4581
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 8 Empty2023-09-03, 06:42

HANG – Nyugtalan vagyok


Kérdező: Csak rövid ideig találom meg szívem nyugalmát.
HANG: "Drága Gyermekem!
Újra és újra fel kell hívnom figyelmeteket az „első gomb” megfelelő módon történő begombolására!
Persze ez az „első gomb” különböző személyeknél különböző módon jelenik meg.
Nálad minden problémád főgyökere az, hogy nem tudtad, nem akartad még eddig elfogadni azt, hogy te kizárólag és egyedül csak magadért felelsz! Nem tudod, nem akarod tudomásul venni azt, hogy senki nem képes - még az Isten sem! - senkit jóvá, kiegyensúlyozottá, tehát boldoggá nevelni, mindenki csak önmagát; és senki nem képes - még maga a Sátán sem! - senkit iszákossá, drogossá, tolvajjá, gyilkossá, tehát gonosszá tenni, mindenki csak önmagát!
Mindaddig, amíg nem fogadod el, hogy csak magadért felelsz, és senki másért, mindaddig, amíg nem fogadod el, hogy az istenszeretőknek minden a javára válik, mindaddig, amíg úgy gondolod, hogy tőled függ bárkinek is boldogsága vagy boldogtalansága, addig olyan hiúsági komplexus hálójában vergődsz, amelyből csak magadat tudod kiszabadítani úgy, hogy széttéped ezt a hálót, vagyis tudomásul veszed, el kell kezdened feladatokban gondolkodni. Tehát itt is belülről kell elindulni!
Ezt azáltal éred el, ha arra teszed a hangsúlyt, amit reggeltől estig legjobb belátásod szerint tenned kell, tudván tudva, hogy lelked békéje ettől függ! Tudván tudva, hogy semmi mást nem kell tenned, csak azt, amire képes vagy! Ha ehhez még „áldásként” azt is hozzáveszed, hogy amit tenned kell, azt Értem, a te Jézusodért, kell megtenned, akkor már a Földön is a Mennyországot hordod magadban.
Nem szabad bedőlnöd annak az ördögi trükknek, amely azt akarja megetetni veled, hogy mások miattad mehetnek tönkre, illetve a te viselkedésed hatására mások megtalálhatják lelkük békéjét. Nem! A te viselkedésed hatására csak te mehetsz tönkre, illetve csak saját békédet biztosíthatod! Aki nem istenszerető, azt az Isten sem képes istenszeretővé tenni, és aki istenszerető, azt a Sátán sem képes Istent nem szeretővé tenni! Tehát soha, senkitől nem függhet mások boldogsága!
Ne gondold, hogy ez nehéz! Sokkal könnyebb szembesülni az igazsággal, mint menekülni előle (Máté 11;28-29)! Valójában nem is lehet végleg elmenekülni előle. Csupán arról lehet szó, hogy hamarosan, vagy később, sok keserves tapasztalat árán vállalja valaki menekülés helyett a szembesülést. De a szembesülés előbb-utóbb kikerülhetetlen! Minél előbb, annál jobb! Első lépésben tehát nem magadra kell vállalnod valamit, hanem le kell oldanod magadról valamit. Nálad ez a valami, amit le kell oldanod magadról, az, hogy nem felelsz másokért!
Oly kevés, amit kérek tőletek, amit kérek tőled! Az egész csupán annyi, hogy hidd el: benned élek, és érted élek benned! Isten azért teremtett boldogságra téged is, mert vállalta, vállaltuk, hogy megmásíthatatlanul, tehát véglegesen, boldogító módon élünk benned! De ezt meglátnod neked kell! Ezt akkor hiszed el, ha törekszel meglátni és megfogalmazni magadban mindig azt, ami téged épít, buzdít és vigasztal! Ez a párbeszédima, ez a pozitív gondolkodás, ez a gondolko¬dás-átalakításnak a felvállalása. Boldogságodnak, benső békéd megtalálásának és biztosításának ez az ára!
Megáldalak SZÍVEM SZERETETÉVEL!"


https://www.youtube.com/watch?v=aZCGV-Hfctc
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4581
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 8 Empty2023-09-04, 08:31

HANG - ANYÁMMAL NEM TUDOK KIJÖNNI!


Kérdező: Anyámmal nem tudok úgy kijönni, hogy ő is, én is békét éljünk meg a szívünkben.
HANG:" Drága Gyermekem! Te egy nagy földi átoknak vagy áldozata. E földi átok így szól: A gyermek mindenkor alá van vetve szüleinek. Ez NEM IGAZ! Te választottad anyádat azért, hogy leszüless a Földre. De szó sem lehet arról, hogy ő téged birtokolhat! Azért mondtam, hogy áldozata vagy egy átoknak, mert a köztudatban az él, hogy a gyermeknek engedelmeskednie kell szüleinek.
Én már tizenkét éves koromban szó nélkül magukra hagytam anyámat és nevelőapámat, s amikor három napi keresés után rám találtak, s anyám kérdőre vont, hát nagyon keményen, ott mindenki előtt rendre utasítottam őket. Volt még olyan eset, amikor uralkodni akart rajtam, akkor pedig megtagadtam őt (Máté 12;48). Pedig az Én anyám nem volt akárki! Valóban a világ legjobb édesanyja volt, van és lesz!
Neked már régen szakítanod kellett volna anyáddal! Ezzel tetted volna a legnagyobb jót neki is, magadnak is. Ti külön világ vagytok!
Most úgy tűnik, rámegy az életed arra, hogy nem szakítottál végleg anyáddal, s nem hoztad tudomására radikálisan rokonságodnak, hogy felnőtt ember vagy, aki sem dirigálni nem akar más felnőtt embernek, sem dirigálni nem enged más embertől önmagának. Mivel ezt elmulasztottad, most ennek vagy áldozata.
Sokkal határozottabban kellene kiállnod amellett az ember mellett, aki szeret téged és szereti gyermekeidet, és sokkal határozottabban kellene megmondanod anyádnak és az egész rokonságnak, hogy nem szólhatnak bele életedbe! Ha anyádnak nem jutott eszébe, hogy elvágja a szellemi köldökzsinórt, akkor neked kell azt megtenned, ha lelkileg lélegzethez akarsz jutni.
Azoknak volt igazuk, akik azt mondták, hogy nem lett volna szabad kibékülnöd anyáddal. Csak akkor lett volna szabad ilyet tenned, ha ő jött volna hozzád, és ő kér tőled bocsánatot. Amit te tettél, az egyáltalán nem volt valami vallásos tett, hanem részedről olyan megalkuvás, amelyet nem lett volna szabad megtenned.
Ha csak egyetlen olyan jelzőt mondott feléd anyád, ami becsületedet sértette, akkor már meg kellett volna várnod, hogy bocsánatot kérjen, s addig nem szabadott volna szóba állni vele, amíg ezt meg nem teszi. Ha nem teszi meg, ő kárhozik el, nem te! Így még azt gondolhatja, hogy jól cselekedett, amikor téged bántott. Ha eddig nem így tettél, akkor most kezdd el ezt a határozottságot! Én melletted állok!
Drága Gyermekem! Én csak azon tudok segíteni, aki magán is akar segíteni. Amíg nem akarsz elszakadni anyádtól, addig nem tudsz Hozzám kapcsolódni, bármit teszel is. Az Én Lelkem a szabadság lelke, és Én megszabadítónak jöttem. Nem békét jöttem hozni a Földre, hanem kardot! Elválasztani jöttem a lányt anyjától! (Máté 10;35). Békét csak azután tudok teremteni benned és anyádban is, ha már ez az elválasztás megtörtént. Előbb nem.
Megáldalak a BÁTORSÁG LELKÉVEL!"
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4581
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 8 Empty2023-09-05, 07:53

HANG – Édesanyámnak sok baja van velem *


Kérdező: Édesanyámnak sok baja van velem.
HANG: "Gyermekem! Az Én Édesanyámnak is sok baja volt velem. Ő ezt úgy oldotta meg, hogy elfogadta érveimet, melyekkel próbáltam megmagyarázni cselekedeteim rugóit. Mikor pedig azt láttam, hogy nincs értelme magyarázkodásra, akkor úgy tettem, azt éreztettem vele, hogy csak annyiban tartozunk egymáshoz, amennyiben hallgat Rám. (Mt 12;47-50.)
Egy gyermeknek csak akkor és ott van reménye, hogy a szülő-gyermek kapcsolat ne mérgesedjen el, amikor és ahol a szülő akar tanulni a gyermektől. Az egy más kérdés, hogy ez lehetséges-e mindig. De egy szülőnek ez kell legyen az alapállása, ha gyermekének nem akarja megkeseríteni az életét.
Ne feledjétek, hogy Én nem felnőttet állítottam gyermekek elé, hanem egy gyermeket a felnőttek elé példaképnek. Te nyilván másképpen látod nemcsak az életedet, de a világot is, mint édesanyád, mint ahogy a te gyermeked is másképpen fogja látni azt, mint te.
Semmiképpen sem szabad engedned - semmiféle békesség kedvéért -, hogy anyád szempontjai irányítsanak. Figyelembe veheted őket, de csak azokat értékeld, amelyek szíved nyugalmát nem veszélyeztetik. Szeretni nem azt jelenti, hogy szófogadónak lenni. Tisztelni nem azt jelenti, hogy engedni. Szeretni azt jelenti, hogy akard másoknak azt a jót, amiről tudod, hogy neked is, Nekem is jó volna. Tisztelni pedig azt jelenti, hogy észrevenni másban bizonyos értékeket, melyek természetszerűen tiszteletet váltanak ki abból, aki ezt észreveszi. A szeretés forrása tehát benned van. A tisztelés forrása abban van, akit tisztelned kell értékei miatt.
Nem könnyítheted meg édesanyád életét azáltal, hogy vállalod mellette az önállótlanságot. Én sem tehettem ezt meg anyámmal, Máriával. Egy örökkévalóságon át hálás Ő ezért most Nekem.
Megváltoztatni senkit sem lehet, mivel mindenki csak önmagán tud gondolkodás-átalakítást végezni. A kiélezett helyzeteket nyilván nem szabad keresned. De ha adódnak ilyen helyzetek, akkor tudnod kell, hogy egységre nem a másik féllel, hanem Velem kell jutnod. Ha a másik fél is ezt teszi, akkor egység van köztetek. Különben szakadás. Emberek között az egység tehát nem lehet cél. A Velem való egységnek kell a célnak lenni. Ennek lesz következménye az, hogy akik Velem egységben vannak, azok egymással is egységbe kerülnek.
Máté 10;34-39-ben előre megmondtam, eleve számolnotok kell azzal, hogy ellensége lesz saját háza népe annak, aki Engem követ. Én pontosan fogalmaztam. Nem azt mondtam, hogy ellensége lesz háza népének ő, hanem fordítva. Őneki lesznek ellenségei azok, akik nem bírják elviselni az ő másságát, tehát Velem nincsenek élő kapcsolatban. Velem nem az ima vagy egyéb ájtatosság kapcsol benneteket össze, hanem a szeretet, mely gyakorlatban legtöbbször éppen abban nyilvánul meg, hogy nem akarja saját igazát erővel a másikra ráhúzni.
Éppen ezért mondtam azt is, hogy nem békét jöttem hozni, hanem kardot, mely bizony családokon belüli szakadásokat eredményez. Igen, mert aki jobban szereti anyját vagy bárkit, mint Engem, az nem méltó Hozzám.
Megáldalak a BÖLCSESSÉG LELKÉVEL
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4581
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 8 Empty2023-09-06, 08:03

HANG – Anyával való viszony

Kérdező: Hogyan javíthatnék az anyám és köztem lévő viszonyon?
HANG: "Drága Gyermekem!
Kapcsolatokon javítani nem lehet. Kapcsolatokat csak elfogadni lehet annak érdekében, hogy ki-ki önmagán javítson.
A te helyzetedben anyád olyan tükör számodra, amelyben megláthatod azt, hogy hol tartasz szabadság dolgában. Anyád megkötözöttsége nem lehet ok arra, hogy te is megkötözött légy!
Csak az emberalatti világ ismer olyat, hogy pl. egy gyümölcs, ha nem válik el a fájától, az árt a gyümölcsnek is, és árt a fának is. Az embernél nem így van. Ott megteheti, sőt meg is kell tennie az egyik félnek azt, amit a másik fél esetleg nem akar, t.i. hogy szabaddá váljon a másiktól.
Bármekkora fájdalmat okoz is ezzel a másiknak, pontosan ezzel használ neki, mert így lesz egészséges tükör ő a másik - az azért szenvedő, mert szabaddá válni nem akaró - számára.
Én még anyámat is megtagadtam annak érdekében, hogy segítsem őt a szabaddá válás útján előre (Máté 12;48). Anyám örökké hálás ezért Nekem!
Drága Gyermekem! Akkor teszed a legnagyobb jót anyádnak, amikor magadnak a legnagyobb jót teszed. Magadnak pedig akkor teszel jót anyáddal kapcsolatban, ha nem személyben, hanem feladatban gondolkodol és cselekszel!
Azzal egyáltalán nem szabad törődnöd, hogy ő ezt megérti vagy sem. Ez az ő dolga! Az sem baj, ha ő ezt szeretetlenségnek fogja fel. Ez is az ő dolga! Te ne akard megmagyarázni neki, hogy mit, miért teszel. És ha azt mondja, hogy ő ebbe belehal, és ezt meg is teszi, az sem baj! Ez is az ő dolga! Őt is, téged is csak az IGAZSÁG tehet szabaddá (János 8;32)!, az IGAZSÁG pedig az, hogy a gyümölcs lehullott a fáról ! Tehát már nem csünghet a fán akkor sem, ha a fa még csüngeni akar a gyümölcsön!
Az meg végképpen ne zavarjon, hogy anyád vallásosnak tudja magát. Engem pontosan azért végeztek ki, mert megállapították Rólam, hogy nem vagyok vallásos! És igazuk volt! Valóban nem sokra értékeltem a különböző vallási előírásokat, és a kötött imákkal sem álltam valami jól. Sőt! Kemény szavakkal keltem ki ezek ellen, amikor azt láttam, hogy ezeket, mint pótcselekvéseket oly nagyra értékelik azok, akik e téren mindent elkövetnek, csak megtérni ne kelljen nekik, csak tudjanak kibújni a gondolkodás-, a szemléletváltás alól (Máté 23;5).
Drága Gyermekem! Summásan összefoglalom: Ne törődj azzal, hogy anyád mit gondol, szól és cselekszik. Te csak azzal törődj, hogy szabaddá válj tőle MINDEN ÁRON! Igen, MINDEN ÁRON! Mert ez a szeretet!!! Neki ekkor teszed a legnagyobb jót, mert ez az Én akaratom, és nem akkor, amikor azt teszed, ami az ő akarata!
Azért mertem a MINDEN ÁRON kifejezést használni, mert MINDEN ÁRON kell szeretni!, és a szeretni akarás kizár miden szeretetlen eszközt! A szeretni akarás, mint CÉL, MINDEN ESZKÖZT SZENTESÍT! Valójában a kettő, a CÉL ÉS AZ ESZKÖZ: EGY! Egy akkor is, ha ebbe a másik belehal!
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4581
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 8 Empty2023-09-08, 06:49

HANG – Apostolok, Mária, ufók, reinkarnáció

Kérdező: APOSTOLOK, HANG, MÁRIA, UFÓK, REINKARNÁCIÓ
1. Jézus Péter apostolt tette földi helytartójává?
2. A HANG alakjában úgy szól Jézus, mint az apostolok által?
3. Mária misszióját hogyan lehet a legjobban segíteni?
4. A Bibliában nincs utalás az újraszületésről, médiumokról.
5. Az ufók valóban angyalok?
HANG: "Kedves Barátom!
1. Helytartója annak van, aki nincs jelen ott, ahol időnként szükség volna jelenlétére. Mivel Én Lelkem által mindenütt jelen vagyok, ezért nagyon csínján kellene bánnotok e kijelentéssel: "Jézus földi helytartója". Annyi magyarázatot kellene tenni hozzá, hogy jobb e kijelentést nem használni. Ezzel is úgy vagytok, mint a pápai tévedhetetlenséggel. Ahhoz, hogy ne lehessen félreérteni, szinte külön tanulmányt kell mellékelni hozzá magyarázatként.
E szavak "helytartó", "tévedhetetlen", jól jönnek egy olyan hatalmi struktúrában, ahol valaki egyeduralomra törekszik. A lényegen nem változtat az, hogy ezt valaki csúnyán vagy szépen teszi. E szavak nehezen találnak kapcsolatot azzal a szolgáló szeretet-állapottal, amelyet Én Egyházamtól elvárok. Én Pétert is bárányként küldtem a farkasok közé (Máté 10;16), és neki is szólt az, hogy ti mindannyian egymásnak testvérei vagytok (Máté 23;8-11), tehát ne legyen úgy, mint a világi jogrendben, amely alá-fölérendelésen alapul. Köztetek ne így legyen (Lukács 22;26)!
Amikor Pétert arra kértem, hogy legeltesse juhaimat, akkor arra kértem, hogy legyen ő a főkolompos a juhok között. Pásztornak egyedül magamat mondottam (János 10;14-16)! Pétert pedig azonnal lesátánoztam, amikor nem úgy gondolkodott, ahogyan Én (Márk 8:33). Ma sincs ez másképpen. Egyházamba a hatalmi struktúrával maga a Sátán épült be! Én a szeretetszolgálat RENDJÉT tudom csak Magaménak vallani az Egyházban! Az egy akol és egy pásztor nem annyit jelent, hogy egykor mindenkinek a pápa lesz a pásztora, és egyháza az lesz, akit ő elfogad bárányának. Akkor lesz egy akol és egy pásztor, ha Én leszek az Egyetlen pásztora mindazoknak, akik különböző formákban, de Engem tekintenek az egyetlen Pásztoruknak (János 10;16). Ehhez a pápáknak fel kell adniuk minden hatalmi rangkórságukat, s a szolgáló szeretet szellemében azt kell vállalniuk, hogy éppen a mindenkire kiterjedő szolgáló szeretet alapján ők legyenek olyan egységesítő elv, melyet minden részegyházam képes elfogadni.
De ez csak akkor következhet be, ha minden részegyház meggyőződhet arról, hogy senki nem akar uralkodni rajtuk, Rajtam!
2. A HANG által bizonyos értelemben úgy szólok, mint az apostolok által szóltam, bizonyos értelemben pedig sokkal jobban szólok. Úgy szólok abban az értelemben, hogy az apostolok által mondottakkal nem kerülhetek ellentétbe. Jobban szólok olyan értelemben, hogy bizonyos tanítási MAGOKAT jobban kifejtek a ma élő emberek értelmi képességének megfelelően. Ez természetes, mivel fejlődő lények vagytok. Nagy baj lenne, ha ma is azon a szellemi fejlődési szinten lennétek, mint voltatok kétezer évvel ezelőtt.
3. Mária lényegében egyirányú utca! Istentől felétek. Tehát nem közbenjáró olyan értelemben, hogy őrá hallgatok, rátok pedig nem, de közbenjáró olyan értelemben, hogy az ő édesanyai szívén átitatott szándékaim, gondolataim, kívánságaim bennetek akarnak megtérést eredményezni. Pontosan az a feladata Máriának, mint a HANG-médiumnak, csak világméretben, míg a HANG-médium a dolog természeténél fogva térben csupán pár ezer embert ér el, és időben is nagyon korlátozott.
Mária misszióját úgy lehet segíteni, ahogy azt ő kéri. Imával, böjttel, megtéréssel.
Azt meg kell mondjam, hogy kevés olyan embert lehet találni most a Földön, aki annyira egy húron pendül Máriával, mint a HANG-médiumom!
4. A Bibliában gyakran van szó médiumitásról is, újraszületésről is. Péter az Atya médiuma volt, amikor megvallotta, hogy Én ki vagyok (Máté 16;17). Sajnos apostolaim voltak negatív médiumok is (Lukács 9;55).
Az újraszületéssel kapcsolatban szintén találsz utalást a Bibliának azon helyein is, ahol Én beszélek, illetve kérdezek. Amikor azt kérdeztem tanítványaimtól, hogy kinek tartanak Engem az emberek, akkor ők válaszaikban egyértelművé tették, hogy bejárt gondolatpálya volt számukra az újraszületés, és Én ezt egyáltalán nem helytelenítettem. Ker. Jánosról pedig magam is vallottam, hogy ő Illés (Máté 17;12).
Nem sorolom fel a Bibliában található és ide vonatkoztatható részeket, mert ezek bár igazolják az újraszületés tényét, de ezek nem ismerése nem érinti a jelen megszentelésének lényegét. Arra viszont szeretettel figyelmeztetlek, hogy ne tégy felelőtlen kijelentéseket! Amíg nem tanulmányoztad át a Bibliát az újraszületés szempontjából, addig ne mondd, hogy " ...a Bibliában ezekről nem találtam utalást". Az ilyen felelőtlen kijelentés árt! Akadályozza saját és esetleg mások szellemi fejlődését is Velem kapcsolatban.
Fontosnak tartom még megjegyezni, hogy a Biblia, bár egyik legjobb és legalkalmasabb eszköz arra, hogy valaki Engem jól megismerjen, de ezt a szerepét csak akkor tudja betölteni, ha rangsoroltok a Bibliában. Tehát akkor, ha az Én kijelentéseimhez igazítjátok a többit.
A FORRÁS a Szentlélek, akinek ha átadjátok józan eszeteket, akkor nagyon tud működni bennetek. A Biblia könyveit is a Szentléleknek átadott értelmű emberek állították össze. Nem az égből pottyant közétek!
Azok, akik nem a Szentlelket és a józan észt tartják a forrásnak, hanem a Bibliát, azok az elmúlt kétezer év alatt, mindig a Bibliára hivatkozva, mérhetetlen szenvedést zúdítottak az emberiségre. Az összes egymás ellen harcoló keresztény felekezetek történelme ezt bizonyítja.
4. Az ufók valóban angyalok. Vagyis küldöttek! Velem foglalkozzatok, ne az ufókkal! Angyalaimért adjatok hálát, kérjétek segítségüket, mert felétek áradó szeretetük így hatékonyabb számotokra, de Velem foglalkozzatok. Tartózkodjatok a pótcselekvésektől a LÉNYEG érdekében!
Megáldalak a BÖLCSESSÉG LELKÉVEL!"

Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4581
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 8 Empty2023-09-09, 05:16

HANG – Van reményünk a gyógyulásra?


Kérdező: Öregek, betegek vagyunk. Van reményünk a gyógyulásra?
HANG: "Drága Gyermekeim!
Én, Jézus, ma sem tudok mást mondani nektek, mint mondottam akkor, amikor emberalakban közöttetek jártam. Ti akkor is azt kívántátok Tőlem, gyógyítsam betegeiteket, Én pedig állandóan azt hajtogattam, hogy elsősorban ne egészségesek akarjatok lenni, hanem boldogok! Aztán, ha boldogok lesztek, akkor már lehettek egészségesek is és betegek is, ez akkor már nem érinti a lényeget.
Boldogságotoknak nem megvalósítására, hanem meglátására kell törekednetek! Isten mindenkiben boldogító módon van jelen. Van olyan, aki ezt meglátja, és van olyan, aki ezt nem látja meg.
Bármennyi pénz is van valakinek a zsebében, ha nem veszi észre, ha nem tud róla, akkor számára annyi, mintha nem is lenne pénze. Így vagytok a boldogságotokkal is. Hiába van bennetek Isten boldogító módon, ha ezt nem veszitek észre, mert Istennek ez a jelenléte csak akkor tud boldogítani, ha látás, tehát szemléletváltás történik bennetek.
Megértem, hogy egészségesek akartok lenni hatvan év után is, de nektek is meg kell értenetek, hogy általában nem egészségesen szoktak meghalni az emberek. Márpedig kivétel nélkül minden ember halálra ítélt ember, és bármikor jönnek a bajok, betegségek, akár a halál is, mindaddig, amíg Isten boldogító jelenlétét nem veszitek észre magatokban, rosszkor jönnek ezek a bajok.
Mivel fiatalabbak már nem lesztek, csak idősebbek, ezért arra kérlek benneteket, hogy próbáljátok elhinni azt, amit az előbb mondottam. Vagyis azt, hogy a boldogságotok nem egészség kérdése, hanem látás kérdése. Lehet valaki egészségesen is boldogtalan, és lehet valaki betegen is boldog! Amennyire át tudja valaki élni, hogy a Mennyország van a szívében, annyira boldog. Amennyire külső dolgoktól várja, akár testi egészségétől is a boldogulását, feltétlenül csalódni fog, boldogtalan marad.
Bennetek élek, és mérhetetlen szeretetemmel szeretném átadni nektek az Én békémet! De átadni csak annak tudom, aki ezt hittel átveszi Tőlem.
Megáldalak benneteket SZÍVEM SZERETETÉVEL!"

https://www.youtube.com/watch?v=ou3MaQIbNcE
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4581
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 8 Empty2023-09-10, 09:12

HANG - Az állatok szenvedéseivel van problémám *

Kérdező: Főleg az állatok szenvedéseivel van problémám.
HANG: "Gyermekem! Nagyon komolyan akarok hozzád szólni. Nem szeretném, ha levegőbe beszélnék. Problémád magadra nézve tragikus! Az Ősellenség, akit Sátánnak, Belzebubnak is neveznek, a világosság angyalának képében akar félrevezetni benneteket. Te egy óriási tévedésben vagy!
Az állatnak nincs boldogság utáni vágya. Az állat minden életmegnyilvánulása két ösztönre vezethető vissza. Az ön- és a fajfenntar¬tás ösztönére. Vannak fajok, melyeknél a fajfenntartás ösztöne az erősebb, pl. méheknél, hangyáknál. Éppen azért nincs örök életük, mert nincs értelme létüknek, amikor e két ösztön felbomlik. Az embernek azért van örök élete, mert az ön és fajfenntartás ösztöne mellett a boldogság utáni vágy is élteti. Sőt ez élteti elsősorban. Ezért, mikor az említett két ösztön felbomlik, akkor is van értelme létének. Sőt, akkor van igazán! Teljesen ostoba dolog imádkozni és anyagi áldozatokat hozni állatokért. Még jó, hogy nem rendeztek be tetű, poloska, szúnyog és bolha szanatóriumokat. A te fölfogásod alapján ezt is nyugodtan meg¬tehetnétek. Az állat, állat.
Nagyon nem az Én elgondolásom szerint gondolkodsz ezekről. Te szerinted minden fecske, minden bagoly és minden ragadozó gyilkos? - Gyermekem! Hogyan jutottál el eddig? - Megmondom. Te csak a szíved jóságát igyekeztél nevelni és növelni. De nem gazdagítottad szellemedet olyan ismeretekkel, mint pl. az evangéliumok, az őskeresztények nagyjainak tanításai, stb. Te még Engem is gyilkosnak nevezhetnél jelen gondolkodásodban, mert feltámadásom után halakat fogtam, azokat leöltem, és tüzet raktam, hogy megsüssem ezeket. /Jn. 21; 9./
Embert ugyan neveztem kutyának, mikor az akkori szóhasználatnak megfelelően pogányokról, pogánynak beszéltem /Mt. 15; 26./, de hogy állatot emberként neveztem volna meg?! SOHA! Az állatnak nincs olyan tudata, mely önmagára vonatkoztatva tudatosíthatná, hogy neki jó vagy rossz sorsa van. Amennyiben a földi élet után állatról itt beszélni lehet, az csupán gondolkodó szellemi lények gondolatainak kivetítése, megjelenülése. De VALÓSÁGOSAN ezek itt nem létező lények. Nem léteznek a gondolkodó szellemi lények gondolataitól függetlenül.
Próbáld kivédeni az Ősellenségnek ezt az ellened használt fegyverét úgy, hogy emberekre koncentrálj. Ha nem ezt teszed, bizony egyre jobban megbolondulsz, vagyis az ördögnek leszel alkalmas eszköze legalább arra, hogy el tudjon téríteni a normális jócselekedetektől. Egy állattal kapcsolatban az embernek csak annyiban van erkölcsileg felelős tette, amennyiben ezt a kapcsolatot saját és más ember lelke érdekében használja vagy elrontja. E téren nincs különbség egy kutya és egy kődarab között. Teljesen igaza volt annak a tanítódnak, akitől természet-gyógyászatot tanultál, mikor arra figyelmeztetett, hogy ne állatokkal, hanem emberekkel foglalkozzál. Tudom, ez hálátlanabb és fárasztóbb. De legalább nem csapod be magadat. Az állatokkal való foglalkozás, amennyiben csupán az állatok érdekében történik, akkora önbecsapás, hogy attól Én teljesen elhatárolom Magam. Ilyen gondolkodásban és kivitelezésben Én nem vagyok jelen. Semmi közöm hozzá! Idegen Tőlem! E téren Értem semmit sem lehet tenni. Illetve akkor teszel Értem valamit, ha ezt az ostobaságot elhagyod, ha kéred ERŐMET, BÖLCSESSÉGEMET, hogy ebből a szemléletből kigyógyítsalak.
Ne érts félre! Én is szeretem az állatokat. Ha nem szeretném, akkor nem lennének. De csak annyiban és azért szeretem ezeket, amennyiben másokra, emberekre vonatkoztatva értékké válhatnak. Pl. Szeretem a halat, hogy legyen mit kifogni a halászoknak, s tudják saját érdekükben ezeket felhasználni. Az ne zavarjon, hogy úgy tűnik rövid távon, mintha legtöbb állat, növény sohasem kerülne semmiféle kapcsolatba szellemi lényekkel, s mégis léteznek. Most nem akarok ennek magyarázatába belemenni, mint ahogy azt sem akarom magyarázni, hogy mennyi olyan porszem van a világon, ami soha semmiféle élőlényhez nem férhet hozzá, s mégis minden porszem ezekért van. Amire most nagy hangsúlyt kívánok tenni, az az, hogy a ti dimenziótokban csak az ember Istenképű, s minden arra való, hogy EZT az istenképűséget segítse elő. Az Ősellenség pedig mindent megtesz azért, hogy az emberalatti világ által is ezt megakadályozza.
Édesapáddal kapcsolatban is van mondanivalóm. Én mérhetetlenül jobban szeretlek, mint bárki a világon. Ebbe persze beleértem édesapádat is. Az, hogy eddig nem tette szóvá tévedésedet az állatokkal kapcsolatban, e tény kell hogy óvatossá tegyen téged. Aki innen bejelentkezik nálatok, az csak annyiban hiteles, amennyiben szinkronban van az Én evangéliumaimmal. Minden segítség csak annyiban segítség, amennyiben megfelel e normának. Azért mondtam el evangéliumaimat, hogy legyen zsinórmérce birtokotokban, amikor életviteleteket kell meghatároznotok. Én helyettetek nem tudok megtenni semmit. De fel tudom kínálni Magamat szolgálatotokra ÚT ÉS IGAZSÁGKÉNT AZ ÉLETRE. Ha bejelentkezik nálad egy szellem, s nem felel meg e vonalnak, akkor nevezheti magát édesapádnak vagy bárkinek, légy nagyon óvatos, mert nagyon félrevihet, mint ahogy az állatokkal kapcsolatban is nagyon félrementél. Végleges, tévedésmentes biztosítékot nem tudok adni. Azért kaptátok a józan eszeteket, azért adtam evangéliumomat és az életemet, hogy tudjatok jól dönteni, ha akartok. De dönteni nem tudok helyettetek.
Megáldalak az OKOSSÁG és az ÓVATOSSÁG LELKÉVEL.”
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4581
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 8 Empty2023-09-11, 05:36

HANG - Az éber tudat vagy a tudatalatti irányítja az embert?


Isten mindenben és mindenkiben benne van létbentartó módon. Ez akkor is így van, ha az emberalatti világot nem Isten, hanem a szellemvilág hozta létre. A létezés szintjén a lét feltétlenül gazdagodást jelent a nemléthez képest. Isten akarata nélkül tehát nem volna lehetséges semmi létező. Ami van, az azért van, mert akarta Isten, hogy legyen. A bűn mindig szeretethiány! Ezért semmi köze Isten akaratához. Hacsak az nem, hogy semmi köze hozzá! Az ásvány-, növény- és állatvilág területén nincs tartalma e szónak: erkölcs. Ezért ott minden, ami van, Isten létbentartó ereje által van.
Az emberben Isten amellett, hogy létbentartó módon is jelen van, jelen van boldogító módon is! Ezt nevezheted akárminek, de mindenképpen valakinek kell nevezned, mert Istent csak olyannak lehet mondani, akihez, mint valakihez közeledhet az ember. Még az sem lehet elég, hogy értelemmel és akarattal rendelkező Lény legyen! Nem, mert nem lehet teremtmény! Sok minden miatt nem lehet teremtény. Többek között azért sem, mert teremtmény képtelen végtelenre irányítani a fejlődés vonalát, tehát képtelen olyan idő és hely nélküli kimeríthetetlen boldogság forrása lenni, amit a szellemvilágban minden értelmes lény természetének megfelelő fejlődési vonalnak él meg.
Ez az Isten nem azonos veled olyan értelemben, hogy te Őáltala Isten lennél, de te azonos lehetsz Vele olyan értelemben, hogy a te én-ed olyan Tőle kapott engedelmességi képességgel rendelkezik az Ő irányában, amely képesség lehetővé teszi számodra a megistenülés fejlődésének felvállalását. Ez az Út azonos Velem benned! Ha ezt nem vállalod, akkor nemcsak istentelen leszel, hanem embertelen is. Nincs embertelen isten, csak emberséges Isten, és minden embertelen ember egyúttal istentelen ember is!
Legbenső világodban Isten mindig biztosítja azt az engedelmességi képességedet, amelynek kapcsolótáblája mindig tudati szinteden található. Csak a tudati szint erkölcsi szint! Kétségtelen, hogy a tudatalatti szinten óriási erőtartalékok rejlenek. A világmindenségben végbemenő fejlődés következtében ezek az erők egyre több lehetőséget kapnak arra, hogy felszínre jussanak, és a tudat a kapcsolótábla gombjain egyre jobban kiismerheti magát. De itt tudnotok kell, hogy aki többet kapott, attól többet is követelnek. Sem törekedni nem kell a fejlődés gyorsítására, sem mulasztással nem szabad vétkezni e téren. E három: képesség, lehetőség, felelősség, együtt járnak.
Nincs hát gyakorlati értelme annak, hogy "ki viseli a nadrágot", az éber tudat vagy a tudatalatti, mert képtelen egyik a másik nélkül létezni. A hasonlatodnál maradva: a nadrág egyik szára az egyik, a másik szára a másik. Ami az egyiknél a hosszából hiányzik, az a másiknál a minőségből megtérül. Így, ha valaki megmosolyogja azt, aki két lábon jár, mert csak az ellentétet látja, azt föl kell világosítani, hogy a szellemvilágban ilyen a divat!

Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4581
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 8 Empty2023-09-12, 07:34

HANG – Az ellenségszeretetről

Kérdező: Az ellenségszeretetről kérek megnyugtató irányítást!
HANG: "Kedves Barátom!
Szeretni annyit jelent, mint jót akarni. Azt a jót akarni másnak, amit az Isten akar neki. Ezt a jót mindenkinek lehet akarni!
A rosszat nem lehet szeretni. Nem, mert a rossz nem más, mint a jónak a hiánya. De azt, aki ezt a rosszat akarja, azt lehet szeretni, mert az istenszeretőnek minden javára válik.
A világon a legnagyobb rossz végrehajtása kétségtelen az volt, amikor Engem, a Földre-szállt Szeretetet keresztre feszítettek. És erre Én mégis azt mondtam, hogy nekem ez javamat szolgálta (Lukács 24;26).
Aki neked rosszat akar, az önmagának árt ezzel. Ha te istenszerető vagy, akkor minden a javadra válik. Az a rossz is, amit más neked akar. Mindenki csak önmagáért felel. Tehát, ha valaki téged szeretetlenül megbánt, akkor az illető egyedül és kizárólag csak önmagának árt! Ha ezt átgondolod, akkor megérted, hogy miképpen lehet szeretni ellenségeitek is!
Mindenkinek saját jól felfogott érdeke, hogy szeresse ellenségeit, mivel ezek az ellenségek csak gondolják, hogy árthatnak az istenszeretőnek, de a valóságban csak önmaguknak tudnak ártanai. Nekem, Jézusnak, sem ártottak azok, akik Engem keresztre feszítettek, csak önmaguknak. Ezért tudtam őket is szeretni!
Pontosan azzal tudja kimutatni valaki, hogy Hozzám tartozik, hogy akkor is jót tud akarni másoknak (tehát képes azt szándékolni másoknak, amit az Isten), akkor is tud jóindulatú lenni, amikor mások rosszat akarnak, rosszindulatúak önmagukban.
Soha senkiről nem tudjátok, hogy mit örököltek, hogy milyen hatások érték eddig őket életükben, és azt sem tudjátok, hogy eddig hogyan működtek együtt a kegyelemmel. Ha e három közül csak egyet is nem tudtok, már nem mondhattok igazságos bírói ítéletet senkiről. A valóság az, hogy a három közül egyiket sem tudjátok. De még ha tudnátok is, akkor is tudnotok kéne, hogy nem az igazság rendjében, hanem az irgalom rendjében kell igazolnotok azt, hogy szívetekben az Én, a te Jézusod szeretettel.
Megáldalak az IRGALOM LELKÉVEL!"

Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4581
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 8 Empty2023-09-13, 05:21

HANG - Az ima és a meditáció leleplező szerepe *


Kérdező: Hogyan lehetséges az, hogy valaki évtizedekben mérhető idejű boldog házasság után elhagyja házastársát, gyermekeit éppen akkor, mikor a hűséges fél legtöbbet meditál a szeretetről?
HANG: "Drága Gyermekem! Örülök, hogy Elém hoztad e problémát. Igen, mert van két általánosan elterjedt téves nézet, s most kérdéseddel kapcsolatban lehetőséget adtál Nekem arra, hogy több ember számára kifejtsem ezzel kapcsolatban véleményemet.
Az egyik téves nézet: Ha jók leszünk, akkor csak idő kérdése, és jók lesznek körülöttünk azok, akikkel együtt élünk. Ez a téveszme abból ered, hogy valóban a legtöbb ember engedi hatni magára környezete példáit. Csakhogy az ilyen hatások valójában csupán ruhák, melyek a becsületen kívül rengeteg hiúsági, gőg, stb. komplexust takarnak, s e ruhák annál drasztikusabban hullanak le hordozójáról, minél tovább hordozta őket. Azt felismerni, hogy valakiben a kimondott ígéretéhez kötött hűsége nem ruha csupán, hanem lényéhez tartozik, ez csak halálosan komoly válság alkalmával ismerhető fel.
A másik téveszme: Az a szubjektív tudat, hogy csupán külső hatások biztosítása által válhat valaki belsőleg éretté. Most külső hatás alatt értem az imát, a böjtöket és mindenféle "léleképítő" gyakorlatokat is, akár önmaga, akár mások érdekében fejti ki valaki. Ez tehát annyit jelent, hogy téved az, aki azáltal akar jó lenni, hogy majd saját vagy mások jócselekedetei azzá teszik. Az gondolkodik helyesen, aki, mert belülről a JÓ mellett döntött, ezért ennek következtében imádkozik, böjtöl, meditál úgy és akkor, amikor AZ, AKI mellett döntött szívében, erre felkéri őt. Tehát semmiképpen sem lehet semmiféle módon kívülről megjavulni.
Amikor tehát valaki azért meditál a szeretetről, hogy azt elérje, megszerezze, akkor ez nem fog neki sikerülni. De ha valaki azért meditál a szeretetről, hogy abban növekedjen, akkor csodákat élhet meg. Ha valaki azért kapálja kertjét, hogy abból kinőjön olyan virág, melyet bele sem ültetett, akkor hiába kapálja. De ha már bele vetette a magot, és azért kapálja, hogy kinőjön virága, akkor nagyon helyesen cselekszik.
A te esetedben drága Gyermekem az történt, hogy hosszú időn keresztül olyan ruhát hordott hitvestársad, mely előled is, sőt önmaga elől is el tudta rejteni a benső helyes döntésének hiányát. Mivel pedig a helyes imának, meditálásnak van egy olyan következménye, hogy igazzá tesz, tehát leleplez, ezért ha valaki helyesen végzett meditálásának energiáját valakire ráirányítja, akkor az - ha akarja, ha nem -, kénytelen felszínre hozni azt, amit addig a ruha eltakart.
Ti gyakran példálózni szoktatok szent Ágoston esetével, aki tudvalevőleg nagyon kereszténytelen életet élt mindaddig, míg édesanyja, szent Mónika imájára meg nem tért. Ebben az esetben is pontosan fordítva történtek a dolgok, mint ti értelmezitek. Nem az ima hatására került szívébe a kereszténnyé válás gondolata, hanem e mélyen elrejtett és általa tudatlanul is igenelt mag Mónika imájára szökött szárba, tört a felszínre.
Gyermekem! Örülj annak, hogy imáidnak leleplező ereje van. Önmagamra teremtettelek téged és mindenkit. Csak Bennem lehet maradéktalanul megnyugodni. A leleplezett igazság lehet fájdalmas, de sohasem lehet ártalmas hosszú távon.
Megáldalak a Bennem otthonra találtak BÉKÉJÉVEL."

Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4581
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 8 Empty2023-09-15, 06:27

HANG - SZABAD-E PÉNZÉRT GYÓGYÍTANOM?


Kérdező:
Istentől van gyógyító energiám?
Szabad-e pénzért gyógyítanom, ha csak ezt csinálom?
HANG: "Drága Gyermekem!
Ma egyre többen fedezitek fel, hogy gyógyító erő áll rendelkezésetekre. Ennek elsősorban nem az az oka, hogy eddig nem volt ilyen erő birtokotokban, hanem az, hogy eddig nem volt rá annyira szükségetek, mint napjaitokban.
E téren is úgy van, mint az erkölcsi élet területén. Amikor elhatalmasodik a bűn, akkor túlárad a kegyelem. Amikor elhatalmaso¬dik a levegő, víz, föld szennyezettsége, akkor túlárad az a képességetek, hogy igénybe vehetitek a bennetek felhalmozott, az általatok kiárasztha¬tó gyógyító erőket. E gyógyító erőbe vetett hitet erősíti a megtapaszta¬lás, s ez ismét a hit erősítését hozza magával.
Természetesen feladatod, hogy segítsd az embereket abban, amiben segítheted. Természetes, hogy tőlünk van benned az a gyógyító energia, mely a te és a mások, főleg a gyógyulni vágyó embe¬rek hite által aktualizálódik, s érzékelhetően kifejtheti jótékony hatását. Arra a kérdésedre, hogy fogadhatsz-e el pénzt gyógyító energiád kiáradásáért, ha mással nem foglalkozol, bizony erre nem válaszolhatok neked tömör mondatokkal. Tisztáznom kell valamit veled.
Azok, akik gyógyítással keresik kenyerüket, orvosi diplomával rendelkeznek, melyet fáradságos munkával szereztek meg maguknak. Azok, akiknek nem volt szükségük e fáradságos munkának vállalására, ha gyógyításra adják magukat, akkor ezt csak akkor vállalhatják nyugodt lélekkel, ha nem főfoglalkozásképpen, hanem alkalmanként, mint Én is tettem valamikor, a szeretet gyakorlásaként, az Én tanításom tovább adásának eszközeként tegyék. Csak így van rajtatok, munkáto¬kon áldásom.
E kijelentésem alátámasztásául mondom: nézzétek meg azokat, akik felhagyva eddigi munkájukkal, főfoglalkozásként, pénzért vállalják a gyógyító energia felhasználását. Szinte kivétel nélkül tönk¬rementek lelkileg. Lehet hogy szavaikkal még néha hivatkoznak Rám, de életvitelük már régen távol van Tőlem. Te ne akarj így járni!
Más az, mikor valaki úgy érzi, hogy adnia kell valamit neked, mivel Isten rajtad keresztül segítette őt, és te ezt elfogadod. Ilyenkor nem az a lényeg, hogy kaptál pénzt, hanem az, hogy mire használod a kapott összeget. De elvárásokkal előállni, meghatáro¬zott tarifát felállítani, ez semmiképpen sem az Én Lelkem műve. Én senkinek sem adok gyógyító karizmát üzletelésre. Ha ezt nem érted meg, akkor elmegyünk egymás mellett.
Nagyon szeretlek, nagyon segítelek, nagyon bízom benned.
Megáldalak SZERETETEM SEGÍTŐKÉSZ LELKÉVEL!"

https://www.youtube.com/watch?v=PryO65SbonQ
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4581
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 8 Empty2023-09-17, 06:53

HANG – Az imáról

Kérdező:
1. Elég, ha kötött imának csak a Miatyánkot mondom?
2. Ha magamnak mondok vigasztaló szavakat, az Tőled jön?
3. A HANG gondolatait szabad közvetítenem?
HANG: "Drága Gyermekem!
HANG-médiumom most írja a 17-dig HANG-kötetet. Bár eddig még csak 12 kötet jelent meg, melyekben válaszolok a feltett kérdésekre, s akik e köteteket olvassák, azok legtöbb kérdésükre meg is kapják a választ, ezért a következőkben csak három kérdésre válaszolok.
Szeretettel kérek mindenkit, saját érdekében olvassa e könyveket, már nem sokáig lesz rá lehetőség! Míg árad a VILÁGOSSÁG, használjátok a VILÁGOSSÁGOT!
Drága Gyermekem!
1. A "Miatyánk" imában minden benne van, ami a lényeget illeti. De mégis jó az, hogy megismersz olyan kötött imákat, amelyek Hozzám emelik lelkedet. Vannak nagyon szép reggeli és esti imák! Gondolok most a Szívem első gondolatja... és az Ó édes Istenem... imákra.
Feltétlenül nagyon jó és fontos, hogy saját szavaiddal szólj Hozzám! Ezt nem lehet semmivel pótolni!
2. Igen! Minden jó gondolatnak forrása az Isten! Alázat az, ha valaki nem önmagának tulajdonítja jó gondolatait, hanem Nekem! Aki azt gondolja, hogy méltatlan arra, hogy Én beszéljek belőle, az nem alázatos, hanem hitetlen! Igen, mert akkor azt sem hiszi el, hogy benne élek! Pedig Én világosan mondottam: "Aki szeret Engem.., azt Atyám is sze¬retni fogja. Hozzá megyünk és lakóhelyet veszünk nála (János 14;23)
Vállald tehát, hogy magadnak mondott vigasztaló szavaiddal éreztessem veled szeretetemet!
3. Minden gondolatot, amelyek a HANG köteteiben megjelentek, átadtam nektek! Azt csináltok vele, amit akartok! Mivel odaadtam, ezért már nem csupán az Enyém, hanem teljesen a tiétek is! E gondolatok közös LELKÜNKBŐL, a Szentlélektől, a Szent Szellemtől erednek! Tégy hát e gondolatokkal úgy, ahogy lelkiismereted diktálja!
Megáldalak a BENSŐ BÉKE LELKÉVEL!"

Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4581
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 8 Empty2023-09-18, 06:17

HANG – Az imával lehet-e lelket menteni?


Kérdező: Imával lehet lelkeket menteni?
HANG: "Kedves Barátom!
Három pontban foglalom össze mondanivalómat az imádságról.
a) Nincs meg nem hallgatott ima! Mivel az ima nem más, mint az, hogy lelketeket az Istenhez emelitek, ezért azoknak az imája, akik még nem fogadták be magukba Istent, mint megszentelő kegyelmet, legelőször csak olyan imában találnak meghallgatásra, amely arra kéri Istent, hogy segítse őket megtérni. Ha ez megtörtént, akkor vagy azt kapják, amit kérnek, vagy annál jobbat. De mindig gazdagodnak lelkileg imáik által.
b) Minden mindennel összefügg! Amikor valakiért imádkoztok, akkor az egész világ lesz jobb az imáitok hatására, és nemcsak az, akiért imádkoztok. Mégis nagyon jó, ha konkrét személyért imádkoztok, mert imádságotok intenzitása, átéltsége a lélektani törvények alapján fokozottabb ilyenkor, mintha csak úgy általánosságban imádkoznátok mindenkiért.
c) Semmiféle imádság nem képes a rosszindulatú embert jóindulatúvá tenni! Senkinek a megtérése nem múlik Istenen! Mivel senkiről sem tudjátok, hogy lelke mélyén jó - vagy rosszindulatú, ezért érdemes mindenkiért imádkozni. Ha az illető rosszindulatú, akkor imátok visszaszáll rátok.
Amikor valaki azt mondja, hogy egy-egy miatyánkkal, üdvözléggyel lelkeket lehet menteni, akkor ezt nem szó szerint kell érteni. Ez egy nem éppen szerencsés kép, amelyet az üzleti életből véve alkalmazni szoktatok a kegyelmi életre is. Ezt jobb kerülni!
Megáldalak a BÖLCSESSÉG LELKÉVEL!"
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4581
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 8 Empty2023-09-19, 07:45

HANG – Az Isten akaratáról


Kérdező: Mit enged meg az Isteni Akarat?
HANG: "Drága Barátom!
Az Isteni akarat és az Isteni szeretet egy és ugyanaz. Amit az Isten akar, azt teszi is. A szereteten kívül viszont mást nem akar. Így tehát az Isten mindent akar, ami Önmagával, vagyis a szeretettel azonos. Ami pedig nem a szeretet hatáskörébe tartozik, ott az Isten is tehetetlen.
Természetesen nem arról van szó, hogy Isten karba tett kézzel nézi azt, hogy hogyan gyötrődtök szeretetlenségeitekben, hiszen Ő Általam, Jézus által, mindenét odaadta nektek, hanem arról van szó, hogy helyettetek nem tud szeretni! Ezt nektek meg kell tanulnotok! Erre vagytok teremtve! Gyakorlatilag ott, ahol a ti szeretetlenségetek kezdődik, ott az Isten mindenhatósága véget ér. Mert nem bábuknak teremtett benneteket az Isten, hanem szabad szellemi lényeknek, akikben Szentlelkem csak annyiban tud működni, amennyiben szabaddá tudtok válni a bűntől.
Tehát nem mondhatjátok azt, hogy valami azért történhetett meg életetekben, mert azt az Isten szeretete megengedte. Az, ami szinkronban van Velem, Jézussal, a ti életetekben, az feltétlenül meg fog történni, ha ti is akarjátok. Annak meg kell történnie! Ha nem történik meg, akkor azért nem történik meg, mert Én hiába akarom, ha ti nem akarjátok! Ilyenkor emögött a Sátán áll, és vele vagytok szinkronban.
Két úrnak nem szolgálhattok! Az Istent szeretőknek minden a javára válik. Az Istent nem szeretőknek pedig minden a kárára válik.
Megáldalak a BÖLCSESSÉG LELKÉVEL!"
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4581
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 8 Empty2023-09-20, 07:10

HANG – Az Isten magyar-e Jézus által?


Kérdező: Magyar az Isten?
HANG: "Kedves Barátom!
Értem a kérdésedet. A múlt gyökereit kutatva csak akkor nem haszontalan időtöltés ez a munka, ha a jelen tisztultabb megszentelését segíti elő.
Velem, Jézussal, mint a megtestesült Istennel kapcsolatban, Én, Jézus, még arra is vigyáztam, hogy gyermekkorom évei titokban maradjanak előttetek. Miért? Azért, mert ismerlek benneteket, és tudom, hogy a Kísértő, azzal a mérhetetlenül sok kísértéssel, amelynek ki vagytok téve, mindent el fog követni, hogy különböző hiúsági, gőgkomplexusok következtében pontosan azt ne tegyétek, ami a legfontosabb, a jelen alázatos megszentelését, az önmagatok átlépését, a szolgáló szeretet önfeláldozásig menő megvalósítását.
Nincs ember a világon, nem volt és nem is lesz, akit múltja erkölcsileg meghatározhatna. Egyedül az határoz meg minden rendű és rangú embert, hogy Isten, aki mindenkiben boldogító módon jelen van, mennyire talál visszhangra bennetek!
Engem, Jézust, nem azért öltek meg, mert gyilkosaim egy bizonyos néphez tartoztak, hanem azért, amiért ma is megöltök Engem magatokban, amikor nem vállaljátok fel annak az emberi természetnek átélését, amelyet Én, Jézus, elmondtam és bemutattam nektek.
Engem azért öltek meg, mert embertelen emberek között embernek lenni annyit jelent, mint áldozattá válni!
Ha te minden cikornyázás helyett vállalnád azt az egyszerű szeretetéletet, amely igazságban nyilvánul meg, azt a tiszta igazságot, amely szeretetben nyilvánul meg, akkor a te sorsod sem lehetne más, mint az Enyém, akár magyar vagy, akár zsidó!
Amikor Isten szövetséget kötött Ábrahámmal, akkor nem azon volt a hangsúly, hogy egy néppel kötötte ezt, hanem azon, hogy EMBERREL kötött szövetséget. Az természetes, hogy az EMBER mindig valamilyen nációhoz tartozik, de ez egyáltalán nem tartozik a lényeghez. A magyarok között és minden nép között vannak kegyetlen istengyilkosok, és a zsidók között és minden nép között vannak Istennek odaadott emberek.
Bennem, Jézusban, ahogy már Pál is megfogalmazta, csak EMBER van (Galata 3;28)! Amíg le nem oldjátok magatokról a nacionalizmusnak, sőt még a nemek alá-fölérendelésének is a szálait, addig a gőg, a gyűlölet köteleit fonjátok e szálakból. Ez pedig a kárhozottak nyakörve! Ezzel aránylag könnyen tart a markában benneteket az ősellenség, aki minden kicsiny és nagy háborúk kirobbantója, felszítója, táplálója, kivitelezője. Ő gyilkos volt kezdettől fogva!
Nagyon szeretném, ha ki tudnád magadat hámozni ennek az ősellenségnek a hálójából.
Én, Jézus, sem magyar, sem más nemzetet nem akartam és a jövőben sem akarok megtestesíteni. Én, Jézus, azért jöttem közétek, legyetek bármilyen nemzetiséghez tartozók, hogy Általam, Velem és Bennem EMBERRÉ tudjatok válni. Nálam nélkül erre végképp képtelenek vagytok!
Megáldalak a GONDOLKODÁS-ÁTALAKÍTÁS LELKÉVEL!"

Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4581
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 8 Empty2023-09-22, 07:19

HANG – Az Isten szerinti életközösségről


Kérdező: IMA:
Uram! Köszönöm, hogy lehetővé teszed számomra azt, hogy szólhatok Hozzád! Kérdezni szeretnélek! Beszélj nekem az Általad jónak vélt életközösségről.
HANG:
"Kedves Barátom!
Először elmondom, hogy miért kellett eljönnöm, mi okból, aztán elmondom, hogy honnan jöttem, és végül rátérek a kérdésedre adandó válaszomra is. Vagyis arra, hogy mi célból jöttem közétek.
A TEREMTÉSSEL kell kezdenem.
Isten kimondhatatlan szeretete, önközlése a szellemi teremtmények létét nem tudta úgy létrehozni, amint Isten létezik. Csak Isten létezhet azáltal, hogy boldog! Tehát boldogsága azonos a létével!
A szellemi teremtményeknek előbb létezniük kell ahhoz, hogy boldogokká tudjanak válni.
Isten, az önmaga Lényének mondott IGEN-je által, mint KÖZÖSSÉG boldog, és így létezik. A szellemi lények csak akkor lehetnek boldogok, ha IGENT mondanak Teremtőjük szándékának. Vagyis annak az isteni TERVNEK, hogy személyes kapcsolatban legyenek az őket egyedül boldogítható Teremtőjükkel. Ezt Isten nem tudja megtenni helyettük. Senkiben nem lehet sem Isten, sem teremtmények által boldogságot „teremteni”.
Az Isten a BOLDOGSÁG! Ez „teremti” ŐT! Ezáltal VAN! Ennek másik neve: SZERETET! Aki teremtmény, annak szabad döntést kell hoznia Istenre, mint BOLDOGSÁGRA, mint SZERETETRE! Ennek a boldogító kapcsolatnak szükségszerű velejárója a közösségi élet. Azért szükségszerű, mert teremtményi szinten a szeretés a másikra figyelésből nő ki, együtt él vele!
Minden teremtett lény Isten reáfigyelése által létezik. Minden szellemi lény Isten reáfigyelése által állapotszerű lehetőséggel rendelkezik arra, hogy másra, tehát Istenre is, figyelő legyen. E nélkül a másra figyelés nélkül sem Isten, sem teremtett szellemi lény szeretni nem tud! E másokra figyelés nélkül egyszerűen nincs szeretet, ami, mint említettem, a boldogságnak a másik neve! Ezért csak az képes boldogságot „teremteni” önmagában, csak az él szellemi természetének megfelelően, akinek életében főhelyen van a másikra figyelésben az Istenre figyelés! Ez pedig képtelenség kapcsolatok (tehát közösségi élet) nélkül! Azért képtelenség, mert Isten léte nélkül nem létezhet semmiféle teremtmény! Azért képtelenség, mert csak az, aki másokra figyel, képes Istenre figyelni, illetve aki Istenre figyel, csak az képes másokra figyelni! Nem arról van szó, hogy Isten feldaraboltan van teremtményeiben, hanem arról, hogy teremtményei nem darabolódhatnak fel önmagukban, amikor szeretnek, tehát amikor másokra figyelnek! A feldarabolt szeretet már elrontott szeretet (személyválogató). A feldarabolt Isten már nem Isten, hanem bálvány!
Az Isten által teremtett szellemi lények tehát szükségszerűen egy személyes döntés által lehetnek élő kapcsolatban azzal az Istennel, aki személyesen megszólította, szerette, teremtette őket.
Isten megszólítása, tehát a szellemek megteremtése, a teremtettség szintjén megváltozhatatlan, mivel Isten mindenkor és mindenben tökéletes, és megszólítása azonos a boldogságával. A szellemi teremtmények részéről viszont - éppen, mert személyes döntés szükségeltetik - ez a döntés el is maradhat. Ebben az esetben az ember csupán önmagát tudja kimondani önmaga számára, de ez nem elég a boldogságához, mert nem önmagára, hanem Isten boldogságának befogadására teremtődött. Isten örömét nem tudja megélni, de hiányának fájdalmát magával cipeli!
A szellemi teremtmény óriási felelősséget visel döntéséért. Ez abban mutatkozik meg, hogy döntése következményét képtelen korrigálni. Képtelen, mert képtelen egyszerre igent is és nemet is mondani. Képtelen egyszerre dönteni és nem dönteni. A boldogságot, boldogtalanságot eldöntő döntés csak egyszeri! A jó fának csak jó gyümölcse lehet. A rosszul döntött szellemi lény, illetve a sehogyan sem döntött szellemi lény tehát többé nem találhatja meg önerejéből Istenét!
Isten megszólítása, szeretetének, önközlésének felajánlása szellemi teremtményei felé nem változott meg azáltal, hogy valamelyik szellemi lény nem-et mondott Isten igen-jére. Az, aki nem-et mondott, személy szerint csak önmagát zárta ki az Istennel boldogítóan megélhető kapcsolatból. Mivel a szellemi lény elrontotta a legnagyobb lehetőségét a boldogságra, ennél már csak kisebb lehetőséggel találkozhat - mint teremtmény - a Teremtőjével.
Isten változatlan szeretete abban mutatkozott meg, hogy alacsonyabb szinten teszi lehetővé a Neki hátat fordító szellemi teremtményének, hogy Neki igen-t mondjon. Olyan ez, mint amikor valaki tudatosan elrontja látását. Ettől kezdve már csak a számára elfogadható Fény a megfelelő. Látni csak abban tud! Isten ezért vállalta azt, hogy elbukott gyermekei érdekében teremtményesül! Ezt nevezitek „megváltásnak”! Ez tehát az ember számára lényegesen nagyobb kegyelem, mint a teremtés!
Mivel a legnagyobb lehetőség, az Isten boldogságában történő részesedés, szellemi szinten megbukott, ezért Isten jóvoltából alacsonyabb szinten, tehát csak a Földön lehetséges a megtérés igazolása, mert itt a bukott szellemnek, megsérült természetük folytán nem Istent, hanem az emberben megjelent Istent kell elfogadniuk, akiben Isten lehajolt hozzá! Isten ezt mondja: „Ha már, mint Istent, nem fogadtatok el, legalább mint szenvedő, ártatlan embert fogadjatok el!” Az az ember, aki már az ilyen embert sem képes elfogadni, Isten előtt annyira embertelen, hogy Isten sem tud vele mit kezdeni!
Emberképű lett az Isten, az emberképűségnek minden szenvedékenységével, hogy az ember - ha akarja, ha személyes igennel akarja, illetve akár már születése előtt szándékolta - megistenüljön.
Az ember számára tehát a Földön nagyobb kegyelem a „megváltás” (ami nem más, mint emberben önmagát embernek felajánlott Isten), mint a teremtés. Igen, mert a megváltás és a bűn egymással együtt létező valóság. Igen, mert a megváltás az embert olyan állapotba hozta, amelyet egyes cselekedet nem képes megszüntetni. Nem, mert ezt az állapotot csak kettő, Isten és ember egyszerre tudná megszüntetni. Isten ezt soha nem akarja! Nem akarhatja, ha egyszer ember lett! Ember csak akkor tudja ezt megszüntetni, illetve állandósítani, ha a megátalkodottság állapotába hozza magát! Tehát csak a megátalkodott ember lehet képes embertelen ember lenni addig, amíg megátalkodott!
Az erkölcsi jó hiánya mindig szenvedéssel jár, de nem reménytelenül! Ami nem valósulhatott meg a teremtés szintjén a teremtett szellemi lény akkori döntése miatt, az most megvalósulhat Isten megtestesülése által a földi élet szintjén, mert Isten szeretetét soha senki és semmi meg nem szüntetheti, és azt sem, hogy a boldogságra teremtett ember, mint szellemi lény, emberként, gondolkodásának, szemléletének EGY BOLDOG EMBERHEZ (Hozzám, Jézushoz) irányítását döntések sorozata által megkezdheti! Ennek felvállalása a megtérés, és ennek szükségszerű következménye az újjászületés, amely feltétlen feltétele a mennyek országába jutásnak (János 3;3)!
Szeretetből jöttem hát közétek, bűnösökhöz, hogy Engem, mint EMBERT, befogadjatok, hisz minden emberben benne vagyok rászoruló módon!
Én, Jézus, valóban ÉLETKÖZÖSSÉGBŐL jöttem közétek. Ennek az ÉLETKÖZÖSSÉGNEK eszméjét hoztam el nektek. Ennek az ÉLETKÖZÖSSÉGNEK tartalmát mondtam el és mutattam meg nektek. Mivel ahonnan jöttem, ott más, egészen más következménye van annak, amit itt elmondtam és megéltem közöttetek, ezért egy befelé irányuló TERVVEL jöttem, és mondottam beköszöntőmben, hogy betelt az idő, elérkezett hozzátok Általam az Isten országa, a ti boldogságotok, tehát alakítsátok át gondolkodásotokat, és higgyetek Nekem (Márk 1;15)!
A mindent odaadás, mint ESZME, itt a Földön csak részben valósulhat meg. Ez nagyon természetes, mert a Föld nem a véglegesülésnek, hanem az irányultságnak a helye!
Kétségtelen, hogy minden, ami él, egyesülés által válik többé. Mivel az emberalatti világ nem hordozója az erkölcsi rendnek, vagyis sem jót, sem rosszat, sem bűnt, sem erényt nem tud tudatosan cselekedni, ezért az emberalatti világ nem arra való, hogy az ember egy az egyben utánozza azt, hanem arra, hogy abból a világból is kiolvassa, és az erkölcsi rendben ennek a segítségével is igyekezzen megvalósítani az ESZMÉT! Azt az ESZMÉT, amely Bennem testet öltött, és emberré lett!
Amint a Szentlélek találkozása Máriával Engem valósított meg, úgy a Szentlélekkel való találkozásotok képessé tesz benneteket is arra, hogy megvalósuljak általatok, veletek és bennetek a világban, illetve megvalósuljon általatok, veletek és bennetek a Szentlélek által az a KÖZÖSSÉG, AKIT az Én Titokzatos Testemnek neveztek!
Ez az ESZME azt akarja ismertetni az értelemmel bíró emberrel, hogy belülről, amint a szellem megkívánja, és nem kívülről, ahogy az állatok és a növények mutatják csupán, kell közösségben egységre törekednetek.
Az anyagi javakról történő lemondás csak akkor van a helyén, ha az következmény, illetve ha az együtt jár azzal, hogy Istent abszolút első helyre teszi valaki az életében. Isten tehát nem úgy kerül valakinek életében az első helyre, hogy mindenről lemond, hanem fordítva! Aki első helyre teszi Istent az életében, az igyekszik megszabadulni minden olyan fölösleges tehertől, amelyet anyagi javaknak lehet nevezni.
Minden, ami mulandó, ESZKÖZ! Az eszköz önmagában nem érték. Sőt, önmagában értelmetlenség. Az eszköz azért eszköz, hogy felkínálja magát bizonyos cél elérésére. Végső soron az ember, aki az örökkévalóság gyermeke, aki egészen biztos abban, hogy boldogságát a mulandóságban meg nem találhatja - mert gyermeke az örökkévalóságnak, és ez a vágy kiirthatatlanul benne él -, csak részcéloknak nevezheti a mulandó értékeket. De tudnia kell, hogy ilyenkor nem őszinte. Nem, mert részcél nem létezik a szellemvilágban, csak eszköz! Amit részcéloknak neveztek, azok is eszközjellegűek az egyetlen és örök CÉL, az igazi hazataláltság örömének elérésére. Annak a LÉLEKKERESZTSÉGNEK átélésére, annak az istenélménynek elfogadására, amelyben ugya¬ncsak eszközjellegűen, a Szentlélek által karizmává finomított emberi tulajdonságaitokkal élni tudtok mások, a KÖZÖSSÉG javára!
Amint a párválasztásoknál, akkor igazi és helyesen emberi az ilyen választás, ha nem érdekházasság céljából történik, hanem belül mondanak igen-t egymásnak a felek, s ennek következménye az együttlakás és az, hogy anyagi javaikat is közösen használják, úgy az emberi együttélések folyamán is, csak akkor természetes a magántulajdon felszámolása, ha már belül mondanak igen-t egymásnak egy közös CÉL érdekében azok, akik együtt akarnak élni.
De a házasságkötés is csak akkor mondható Isten előtt megfelelőnek, ha egy ESZME, mégpedig az az ESZME kapcsolja össze őket, hogy Velem, Jézussal, egyre szorosabb, egyre mélyebb egységbe kerüljenek, tehát ha a Szentlélek a lelke e kapcsolatnak.
Éppen így, minden közösségnek is ESZMEI síkon, tehát a Szentlélek által felkínált feladatok elvégzésére vállalkozók egysége kell hogy legyen megcélozandó! Ez csak a LÉLEKKERESZTSÉGBEN részesülteknél lehetséges!
Később sem, soha sem szabad a Szentlélekkel való élő kapcsolat elé helyezni a Szentlélek által induláskor felkínált ESZMÉT (tanítani gyermekeket, ápolni betegeket, szolgálni egy meghatározott formában a rászorulókat)! Ezért a LÉLEKKERESZTSÉG utáni vágy, majd a LÉLEKKERESZTSÉG átélése nem hiányozhat egyetlen közösségben élni akaró lelkéből sem! Az ilyeneknek időnként össze kell jönniük, és rá kell hallgatniuk a mindenkiben élő és megnyilatkozni akaró Lélekre! Istenélmény nélkül minden kapcsolat, minden közösség vagy érdekközösséggé (anyagi szinten), vagy cimborasággá (erkölcsi szinten) válik.
Azokat, akiket ti őskeresztényeknek neveztek, egységbe az az ESZME kapcsolta, amit így lehetne most megfogalmazni: a halál az igazi nyereség! Tehát a véglegesült örök életet, mint CÉLT, mindenek elé tudták helyezni. Igaz, ebben nagy segítséget jelentett nekik az Én földi életem közelsége, és az, hogy üldözték őket. De akárhogyan is volt, igazi CÉL késztette őket arra, hogy eszköznek tekintsék mindazt, ami mulandó.
Ott, ahol nem ez, hanem az anyagi javakról való lemondás, a magánvagyon megszüntetésére késztetés volt érzékelhető, ott kimondva kimondatlanul, máris elhomályosult a CÉL, és halálba torkolóvá vált Péter e téren történő számonkérése (Apcsel 5).
Az ember, csakúgy, mint az Isten, társas lény! Elsősorban Istenével kell legyen TÁRSAS kapcsolatban a Szentlélek által, és ettől az Istenétől kell kapnia azt a szerepet, feladatot, ugyancsak a Szentlélek által (ez a LÉLEKKERESZTSÉG), amelyet csak másokkal közösségben lehet megélni. Annak a szeretetnek kibontakoztatása, amelynek tartalma az önátadás, csak akkor lélekemelő, ha a végső CÉL (boldog örökkévalóság) mindenek elé helyezése mellett közös feladatok elvégzésére vállalkoznak azok, akik egymással is összhangban akarják e végső CÉLT magukban tudatosítani.
A Földön minden rossz egy elrontott jó. Mivel az emberi faj fenntartását biztosító házasság, mint közösségi élet, legtöbb esetben vagy teljesen kikapcsolta, vagy részben elhomályosította a végső CÉLT, ezért az emberi történelem folyamán, magát a házasságot zárójelbe téve, tehát ezt mellőzve akarták a jó szándékú emberek felvállalni azt, hogy a végső CÉL „állapotszerű” tudatosítása mellett főleg a rászorulókban élő jelenlétem irányában fejtsék ki, éljék ki szeretetüket. Így jöttek létre a különböző szerzetesi közösségek, amelyek a magánvagyonról való lemondást is szükségszerűnek tartották ennek érdekében.
Kétségtelen, hogy LÉLEKKERESZTSÉG által működhet a Szentlélek olyanokban, akik lemondanak a házas kapcsolatról. De kétségtelen az is, hogy ehhez a működéshez a házasságról való lemondás nem szükségszerű! A nem személyválogató, de szerepeket kiosztó Szentlélek ott fú, ahol akar!
A LÉLEKKERESZTSÉG megvalósulása nem függ semmi mástól, csak attól, hogy akarja-e valaki vagy sem! Ha akarja, akkor keresi azokat, akik ezt szintén akarják, és feltétlenül lesz része olyan istenélményben, amely felkészíti őt az Isten által jónak látott szerep, feladat felvállalására. Ez járhat együtt azzal, hogy valaki vagy valakik ráteszik kezüket a LÉLEKKERESZTSÉGET vágyóra, de történhet e nélkül is! Ha valaki részesült ebben az istenélményben, akkor ennek lehet következménye az is, hogy meghatározott személy vagy személyek kezüket ráteszik a Szentlélektől kapott feladat vállalásának igazolására, de senki nem attól válik LÉLEKKERESZTELTTÉ, hogy valaki rátette a kezét az illetőre vagy sem.
Ismétlem: Isten biztosan akarja, hogy mindenki LÉLEKKERESZTELT legyen! Isten biztosan akarja, hogy a Szentlélek mindenkiben, egy átélt istenélmény hatására, gyümölcsöt termő módon működni tudjon! Isten biztosan akarja, hogy az Ő SZABADSÁGA minden szellemi teremtményében működőképes legyen! A szabadság nem valami passzív létforma, hanem a bennetek aktívan működő Szentlélek jelenléte! Aki még nem tapasztalta meg e szabadságot, az fel sem tételezi, hogy ez létezik. Nem hisz benne! Éppen ezért csak hittel fogadható el! A bűn kétségtelen, hogy erősíti e szabadság valósága elleni döntést a lélekben. De a szabadságnak a valóságát soha meg nem szüntetheti, mert e szabadság a Szentlélek működési területe ( 2Kor 3;17)! Éppen ezért az, aki valóban akarja, előbb-utóbb meg is kapja!
Minden speciális hitet hirdető közösség vezetősége (speciális hit = alá-, fölérendeltséget hitvallásban rögzített életforma) előírhatja ugyan, hogy közösségében bizonyos feladatokat csak azok végezhetnek, akiket erre kézrátétel következtében imával felhatalmaztak. Ez minden speciális hitet hirdető közösségben szükségesnek tűnik a rend fenntartásához, de ez egyáltalán nem biztos, hogy azonos azzal a renddel, amelyet az Isten vár el tőletek! Sőt! Éppen a LÉLEKKERESZTELTEK által, tehát a Szentlélek által felkínált REND miatt fogják üldözni - természetesen azok, akik nem részesültek LÉLEKKERESZTSÉGBEN - a speciális hit képviselői az Enyéimet!
Mivel a BOKOR-BÁZISKÖZÖSSÉGBEN nem a LÉLEKKERESZTELTEK felé tolódott el a hangsúly, hanem az értelmileg kipallérozottak felé, ezért a szellemvilág ártó erői, amelyek közül a legkisebb szellem is többet tud, mint bármelyik bokorbázis-közösségi tag, nagy teret kaptak a működésre. Ezért az ESZME elhalványulása ma már számotokra meglehetősen látványos. Míg a karizmatikus ÁG, tehát a LÉLEKKERESZTELTEK ága, melyben nem jellemző a szellemileg kiugrók nagy száma, látványos növekedést, terjedést mutat. A kegyelmi RENDBEN ez a természetes!
Most válaszolok a feltett kérdésedre:
Azért jöttem közétek, hogy Általam, Velem és Bennem a Lélek által nektek juttatott szerep, feladat alapján megvalósítsátok ahhoz a CÉLHOZ irányulást, amelyet Márk 1;15-ben elmondottam. Ez csak közösségben valósítható meg! Ez a Közösség az Én Titokzatos Testem! Mivel a feladatok részekre osztják e Testet, és e részeknek egységesítője maga a SZENTLÉLEK, ezért e részekre osztott feladat addig hordozza áldásomat, amíg az egyedeket a Szentlélek vezeti!
Ezt a Földön soha meg nem valósuló, de mindig megvalósítandó irányulást kell vállalnia annak, aki szabadságot ad Nekem, Jézusnak, önmagában arra, hogy tegyem általa azt, amit jónak látok.
Amint nem vontam körül abronccsal annak idején tanítványaimat se, de igenis ígéretet tettem nekik arra, hogy LÉLEKKERESZTSÉGBEN fognak részesülni, úgy most is és a világ végezetéig mindenkor, nem ígérek nektek felhőtlen jövőt azáltal, hogy külső rendeletekkel egybefalazzalak benneteket, hanem ma is arra hívom fel figyelmeteket, hogy vágyódjatok betöltődni Lelkemmel!
Akikkel ez már megtörtént, azok szítsák fel újra magukban ezt az első kegyelmet, aki pedig még nem élte át a pünkösdi istenélményt, az higgye el, hogy nemcsak van ilyen, de ez nélkülözhetetlen is ahhoz, hogy élő közösségekben gyümölcsöt teremjetek, maradandó gyümölcsöt, a Szentlélek által!
A Föld az IRÁNYULÁS, és nem a véglegesítés, nem a véglegesülés helye!
Megáldalak benneteket az ALÁZAT lelkével!"

Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4581
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 8 Empty2023-09-23, 07:06

HANG – Miért nem teljes fiamgyógyulása?


Kérdező: Mi az oka annak, hogy fiamnak, aki mozgássérült, a kezelések után csak rövid időre javul állapota?
HANG: "Drága Gyermekem!
Fiad nyilván csupán tüneti kezeléseket kap. Gyökeres orvoslást nem lehet senkinek kívülről adni! Csak belülről! Fiadnak belül kell megtalálnia életének értelmét. Amíg ezt nem éri el, addig jobb is számára, ha nem él át végleges testi gyógyulást.
Ti nehezen hiszitek el, hogy a betegség is kegyelem! Büntetésnek élitek meg, pedig nem az, hanem felszólítás arra, hogy behatóan gondolkozzatok életetek értelméről, vagyis a mulandóság és az örökkévalóság értékrendjéről.
Ha valaki ezt teszi, az hálás lesz azért, hogy a körülmények besegítettek neki abban, hogy őszinte legyen önmagához, és olyan önismeretre jusson, amely lehetővé teszi Számomra, hogy békét teremtsek szívében.
Ne csupán a gyógyulásért, hanem inkább a tiszta benső látás kegyelméért imádkozzatok. Csak ennek következtében lehet áldásos a gyógyulás!
Megáldalak az ÁLLHATATOSSÁG LELKÉVEL!"


https://www.youtube.com/watch?v=IRtxHY1gMX8
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4581
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 8 Empty2023-09-24, 06:56

HANG - AZ UFÓKRÓL *


Kérdező: Az ufókról szeretnék hallani.
HANG:" Drága Gyermek! Beszéltem már arról, hogy az ufók helyett jobb angyalokat mondani, tehát küldötteket. Tudom, hogy ez sem precíz megnevezés, mert nemcsak olyanok mennek hozzá¬tok, akik ebből a lényegesen más dimenzióból indulnak el, hanem olyanok is, akik már régen anyagba ágyazott szellemek, mint ti, csak fejlettebb intelligenciával rendelkeznek, s így képesek anyagi részüket úgy átlényegíteni, hogy aztán szándékuknak megfele¬lően bárhol újra materializált módon kapcsolatba kerülhetnek veletek. Ennek világo¬sabb megértésére akkor fogtok jutni, amikor már angyalaim segítsé-gével és a ti szeretetetek révén átalakulhat a Föld új Földdé.
Bárhogy is van, annyi bizonyos, hogy a Föld nem megsemmisü¬lésre, hanem megújulásra teremtetett, s meg is fog újulni. Angyalaim már most dolgoznak ezen, s már válogatják azokat, akikkel mint munkatársakkal tudnak majd dolgozni akkor, amikor már a földi ember belefáradt abba, hogy legfőbb ténykedése a gonoszság legyen. Meg kell mondanom, hogy ez az idő már nincs messze! Nem múlik el ez a nemzedék, és meg fogjátok látni angyalaimat, amint veletek és értetek dolgoznak majd, hogy amit a gonoszság tönkretett, az, mint tavasszal a megújult természet, abban a szépségben és jóságban mutatkozzék meg újra, ami az Én elgondolásom, és a Tőlem kapott szerep elfogadását mutassák meg nektek.
Szó se lehet arról, hogy olyan ufók hassanak rátok, amelyek nem az Én jóságomnak hordozói. Vannak ilyenek!, de ezek egy benső kényszertől hajtva csak a magukhoz hasonlóak között képesek létezni. Ezek úgy kerülnek benneteket, akik az Enyéim vagytok, mint a fuldokló a vízbe merülést. Ne féljetek tőlük! Ők félnek tőletek, és messze elkerülik azt a helyet, személyt, ahol a legparányibb is van az Én tiszteletemből, szeretésemből.
Drága Gyermekem! Fölmérhetetlen erő áll rendelkezésetekre! Maga az ISTEN! Igen. Isten nem uralkodik, hanem szeret, tehát szolgál benneteket. Szolgál teljes odaadással! Akinek csak akkora a hite, mint egy mustármag, az olyan erőt hordoz magában, hogy hegyekkel tud dobálózni (Mt. 17;20). Tudják ezt a sötét lelkek, jobban mint ti, akiknek ez birtokában van! Ezért nem kell félnetek tőlük. Ti a GYŐZTES oldalán álltok! Alleluja!
Megáldalak a BÁTORSÁG ÉS ERŐ LELKÉVEL!"

Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4581
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 8 Empty2023-09-25, 06:58

HANG – Az univerzális hit és az alapalázat


A HANG médium gondolatai, amelyek szerinte összhangban vannak a benne megszólaló HANGGAL.

Mindaddig, amíg valaki az embert teremtménynek mondja, szükségszerűen kell hogy a Teremtővel is számoljon. Amíg valaki az embert boldogságra vágyónak gondolja, szükségszerűen kell hogy feltételezzen Boldogítót is.
A józan eszem alapján jelenleg azt állítom, hogy minden ember boldog akar lenni, és ezért meg kell találnia, föl kell fedeznie AZT, aki ezt a vágyát be tudja tölteni, vagyis AZT, aki képes őt boldogítani.
A teremtményi boldogságnak négy meghatározását adom: egy statikus, egy dinamikus, egy közösségre vonatkozó és egy filozófiai meghatározást. Statikus: benső béke. Dinamikus: a hazataláltság öröme. Közösségre vonatkozó: a különbözőségek dinamikus harmóniája. Filozófiai meghatározás: a jó birtoklása az elvesztés félelme nélkül. E boldogságtartalom csak Isten és a szellemi teremtményei közötti kapcsolat által érhető el azáltal, hogy Isten szellemi teremtménye IGENT mond az őt Saját boldogságára teremtett Teremtőjére.
Az Istenből, tehát a Boldogítóból indulok ki. Gondolataim tehát csak azok számára mondhatók értelmesnek, akik sem önmagukat, sem az ember alatti világot nem gondolják önmaguk számára boldogító istennek. Csak azokkal tudom megértetni magamat, akik elfogadják azt, hogy létezik egy mindenkor BOLDOG ISTEN, aki szellemi teremtményeiben nemcsak létbentartó módon, hanem minden szellemi teremtményében boldogítóan létbentartó módon van jelen.
Most nem térek ki arra, hogy miért van annyi boldogtalan ember. Erről már többször írtam, olyankor, amikor az ember oldaláról kíséreltem meg megmagyarázni magamnak az emberek boldogtalanságát.
Most Isten oldaláról arra várom a választ a bennem megszólaló HANG-tól, hogy Isten mit tett és tesz ma is a mi, tehát az ember boldogítása érdekében.
Mivel a Biblia mellett a Szent Hagyomány is forrása annak a szűrőnek, amelyen keresztül a bennem megszólaló HANG megnyilvánul, ezért természetesnek tartom, hogy nem kerülhetek ellentétbe Egyházam hivatalos tanításával. Tehát, ha valaki ezzel vádolna, állítása csak félreértésen alapulhat. Ha pedig valaki Jézusra vagy az evangéliumok Jézusával szinkronban lévő Szent Hagyományra hivatkozva igazolná helytelen kijelentéseim bármelyikét, megvallva tévedhetőségemet és bevallva tévedésemet, azonnal korrigálnám azt.
Isten, aki egyedül és kizárólag képes boldogítani szellemi teremtményeit, s ebben Őt soha senki nem pótolhatja, azért vette föl az emberi természetet Jézusban, hogy emberi szinten elmondja és megélje előttünk, hogyan tehet bennünket - Földön élő embereket - boldoggá a Saját boldogságára teremtett teremtő Istenünk.
Isten egy Jézus nevű emberben, aki a Szentlélektől fogantatott, és született Máriától (Lk 1;35), mutatta be a Földön élő szellemi teremtményeinek, hogy hogyan akarja, hogyan tudja, hogyan képes boldoggá tenni azt, aki emberi természetet hordoz. Ez csak abban a szellemi lényben valósulhat meg, akinek nyitottsága Isten felé teljesen szinkronban van az ember-Jézus nyitottságával Isten felé, a felé a Jézus felé, Aki magatartásával lényegileg azonos az Isten akaratával. Vagyis, az erkölcsi magatartás szintjén a senkinek nem ártást, a mindenkinek megbocsátást, és a rászorulókon való segítést, mint Isten akaratával történő táplálkozást éli át.
Ami az emberben embertelen, az az, hogy nem képes befogadni az Istentől felajánlott boldogságot, mert az emberben lévő embertelenség mindenkor az önzésnek és a felelősség-áthárításnak valamiféle megnyilvánulása. Pontosan ez az eredeti bűn! {Az önző és fölösleges vevés és a felelősség-áthárítás: (Lásd: Ádám és Éva esete)}.
Nagyon természetes, hogy az emberben az a boldogságra képtelenség, amely miatt Isten boldogsága nem bontakozhat ki az Isten által boldogságára teremtett szellemi teremtményben, nem a teremtő Istentől van, hanem magától az embertől, akit Isten saját döntése alapján úgy teremtett, hogy szabadon dönthet Isten boldogságának elfogadása mellett vagy ellen.
Az Isten felé lezárt szellemi lény azonban nem változtathatta meg Isten boldogító szándékát teremtményei felé. Isten lehetőséget biztosított a megsérült emberi természetnek két olyan ablak által, amelyen keresztül a megsérült, tehát a bizonyos értelemben embertelenné vált ember is képes jóvá tenni lázadását, befogadni az Isten boldogságát. Van tehát két olyan ablak, amelyek birtokában az elbukott szellemi teremtmény, ha akarja, akkor kezelni tudja saját örök boldogságának megtalálását a megtestesült Ige által, az eredeti bűne ellenére is. Két olyan tulajdonság, amelyek neve: az alapalázat és az általános (univerzális) hit. De e két ablak kinyitása, nekem úgy tűnik, már születésünk előtt kellett hogy szándékban megtörténjen. Tudom, hogy e kijelentésem többeket meghökkent, mert e kijelentés feltételezi egyrészt a megszületésünk előtti életet, másrészt azt, hogy olyan megtérés, amely feltétlen feltétele annak az újjászületésnek, amely az örök boldogság eléréséhez szükséges (Jn 3;3), csak születésünk előtt lehetséges. Jézus szavai alapján és a józan eszem alapján is valóban feltételezem és elfogadom a születésünk előtti létezésünk valamilyen formáját, módját Istenben. Nem egészen úgy, amint Pál az Efezusi levél 1;4-ben gondolja. Nem eleve elrendelés alapján, hanem saját döntésünk következtében. A döntést önmagában azért nem tartom elégségesnek, mert egyrészt az Isten által felkínált boldogság elutasítása sem volt csupán szándék, hanem e szándékkal együtt járt ennek következménye, az önzés és a felelőtlenség, másrészt mindenki önmagának tartozik azzal, hogy valódi szándéka önmaga és mások előtt is nyilvánvalóvá váljék. Ezt mind az igazság, mind az irgalom rendje megköveteli! Ennek kifejtését bárki megtalálhatja a HANG 39/4243 sorszám alatt. Mivel ezt nagyon fontosnak tartom, ezért itt újra közlöm az ott megfogalmazottakat a két csillagvonal között.


Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4581
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 8 Empty2023-09-26, 07:19

HANG – Beavatásokról, egyházakról *


Kérdező:
1. A beavatásokról miért negatív a HANG véleménye?
2. Az egyházakról miért negatív a HANG véleménye?
HANG: "Drága Gyermekem!
1. Nekem nem a beavatások ellen van kifogásom, hanem a pénzért történt beavatások ellen.
Ha valaki előadásokért kér pénzt, az érthető, de ha valaki beavatást árul pénzért, arra nem adom áldásomat.
Ha különböző előadások alkalmával megtanultad azt, hogy vannak benned gyógyító erők, és ha ezeket kezded alkalmazni szeretetből, akkor ezt áldásom kíséri!
2. Nekem nem az egyházakról van rossz véleményem, hanem arról a hatalomról, amely szinte minden egyházba beépült, s amely hatalom pontosan ellentéte annak a szolgálatnak, amire Én benneteket tanítottalak.
Bizony, drága Gyermekem, minden egyházba súlyosan gonosz erők épülnek be a hatalom gyakorlása által. Én egyetlen hatalmat ismertem és ajánlottam, a SZERETET HATALMÁT! Ember és ember között alá- és fölérendelést csak annyiban ismerek el, amennyiben valaki úgy akar első lenni, hogy az utolsó, a szolga-, a rabszolga-szerep vállalását tűzi ki célul magának.
Azt mondtam, hogy ti emberek egymásnak testvérei vagytok! Az a rangkórság, amely minden hivatalos, intézményesült egyházat jellemez, bizony nem Tőlem van. Ha hiszitek, ha nem, ha tetszik nektek, ha nem, ezzel bizony maga a Sátán épült be az egyházakba!
Hierarchia = szent uralom. Ez fából vaskarika, mert a szentség ott kezdődik, mikor valaki nem uralkodni akar, hanem szolgálni! Éppen tanítványaim lábát mostam, amikor ezt mondtam: "Példát adtam nektek (János 13;15)!"
Üdvösségre nem az egyházak vezetnek benneteket, hanem Én!
Jól tudom, hogy a Földön is rendnek kell lennie! Intézményre tehát szükség van. De ha egy intézményt az uralkodás jellemez, és nem a szolgáló szeretet, akkor attól Én elhatárolom magamat!
Ma például nem papokra van szüksége a világnak, hanem szerető szívű emberekre! Az egyházak urai a mindenkori háborúkban igyekeztek az erősek oldalán menetelni, és szó sem lehetett arról, hogy hirdessék tanításom lényegéhez tartozó kijelentésemet, amely így hangzik: "Inkább szeressétek ellenségeiteket" (Lukács 6:35)! A történelemben a vallásháborúk voltak, és jelenleg is azok a legbor¬zalmasabb háborúk.
Drága Gyermekem! A vallásosság ördöge a legördögibb ördög! Az első testvérgyilkosság is oltárvita következménye volt! Káin ezért ölte meg Ábelt!
Légy hát óvatos, ha védőbeszédet akarsz tartani az egyházakban maguknak kis rizikóval nagy jólétet és tekintélyt biztosító főtisztelendők mellett!
Nagyon szeretlek, és megáldalak a BÖLCSESSÉG LELKÉVEL!"
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4581
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 8 Empty2023-09-27, 06:55

HANG – Békére vágyom!


Kérdező: Elégedetlen vagyok!
HANG: "Drága Gyermekem!
Kétségtelen, hogy elégedetlen vagy önmagaddal, másokkal és még az Istennel szemben is. Kétségtelen az is, hogy baj van a hiteddel. Az viszont nem kétséges, hogy az előbbiek következtében nem látod a „hogyan tovább”-ra a megoldást.
Senki nem lehet elégedett másokkal addig, amíg nincs kibékülve önmagával, és senki sem lehet kibékülve önmagával, amíg nincs kibékülve Istennel.
A kulcs, amely képes megnyitni a megoldás ajtaját számodra, az a hittől átjárt józan eszed!
Először is tudnod kell, hogy nem neked kell kérned Istentől a hitet, hanem Isten kéri ezt tőled! Kivétel nélkül minden emberben ott van a hit csírája, magja. De amint egy magról nem elég tudni, hogy van, mert ettől nem bont virágot, nem hoz termést a mag tulajdonosának, úgy a hit magja sem képes hatni addig, amíg valaki el nem kezdi ezt a hit-magot ápolni, kapálgatni, öntözgetni, a kártékony rovaroktól védeni. Ehhez kell használnod a józan eszedet!
Hited magját úgy tudod védeni az ártó erőktől, hogy kerülöd a hitet gyengítő könyveket, emberi kapcsolatokat, gondolatokat. Úgy tudod öntözgetni, hogy keresed azokat az olvasmányokat, kapcsolatokat, lehetőségeket, amelyek jótékony harmatként hullanak hited magjára. Kapálgatni pedig úgy tudod, hogy komoly imaéletet kezdesz.
Hiába van gyönyörű palotád, hiába van bármilyen csodálatos kincses-ládád, ha nincs kulcsod ezekhez, akkor ezek olyanok, mintha nem is léteznének számodra.
Ha valóban meg akarod találni életed értelmét, szíved békéjét, akkor láss hozzá mielőbb, most azonnal, s kezdd ápolni magadban a benned lévő hit magját! Ezt kérem tőled Én, Jézus Krisztus! Ha nem fogadod meg tanácsomat, akkor haladni fogsz egyre tovább a szenvedések poklában, s nemcsak magadnak - magadnak mindenképpen -, de mindazoknak is, akikkel kapcsolatban vagy – és akikkel a jövőben kapcsolatba kerülsz -, egyre nagyobb nehézséget, keserűséget, fájdalmat, gondot fogsz okozni.
A sorsod feletti döntés a te kezedben van!
Megáldalak a BÁTORSÁG és az ÉLŐ HIT LELKÉVEL!"
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4581
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 8 Empty2023-09-29, 08:39

BETEG GYERMEKEM HOGYAN GYÓGYULHAT MEG HITEM ÁLTAL?


Kérdező: 1. Gyermekünk cukorbeteg, s ez sok problémát jelent. 2. Olyasmit észleltem, hogy jó ufók megtették, amit tehettek, de most már az én hitemen múlik minden. Hogyan higgyek jobban?
HANG: "Drága Gyermekem! Nagyon nehéz az Én szívemnek az, hogy immár kétezer éve próbálom érthetővé tenni számotokra a boldog élet titkát, s ti mégis úgy gondoljátok, hogy ez elsősorban a testi egészség után következhet csak be.
Pontosan ennek fordítottja az igaz. A boldogság bizonyos értelemben nem következmény, hanem forrás, melynek következménye nagyon gyakran a test egészsége is.
Azt lehet mondani, hogy nem hullámzana a tenger, ha nem fújna a szél. De azt már nem lehet mondani, hogy a tengervíz simaságát a szél nem fújása okozza. Csak azt lehet mondani, hogy ha nem fúj a szél, akkor a tenger nyugalomban van. Nyugalmának oka saját természetében rejlik. Természetszerűen megállapodik saját medrében. Nem nyugtalanítja, hogy majd fog fújni a szél.
Az eddig elmondottakból az a tanulság, hogy előbb meg kell találnod Nálam szíved nyugalmát, mert Én vagyok életed medre, s csak akkor tudok érdemben úgy melléd állni, hogy rajtad keresztül hatni is tudjak gyermekedre.
Ahhoz, hogy melléd állhassak, az szükséges, hogy te Mellém állj. Ennek pedig első lépése az, hogy kezdj jobban megismerni Engem. A Biblia a maga egészében nem alkalmas arra, hogy rendet tégy a szívedben, mert előbb az értelmedben kell rendet teremtened. A Bibliában bizony rangsorolnod kell, ha szíved nyugalmát Nálam meg akarod találni. Ez azt jelenti, hogy a négy evangéliumot kell nagyon megismerned először, hogy legyen mihez mérned a többit. Ha engem megismertél jobban, akkor vágyakozni fogsz azután, hogy még jobban megismerj.
Neked most gyermeked egészsége a legfontosabb. Ez mostani látásod következménye. Ezt a látást mindenképpen meg kell változtatnod, mert boldogságra vagy teremtve, s még senkinek sem sikerült azáltal boldoggá lennie, hogy gyermeke egészséges lett.
Drága Gyermekem! Bármennyire vergődöm, nem tudom jobban megértetni veled, hogy gyermeked betegségének megszüntetése általad csak akkor következhet be, ha már nem azt fogod legfontosabbnak tartani, hogy ő egészséges legyen, hanem azt, hogy te tudj Nekem gyermeked betegségéért is hálát adni. Igen, mert ő nem véletlenül beteg, hanem a te és saját maga javára az. Tudom, hogy ezt nagyon nehéz így elfogadnod, de először csak próbálj barátkozni e gondolattal. Próbáld elhinni, hogy Én legalább annyira szeretem gyermekedet, mint te. Sőt! Nem terád, hanem Önmagamra van ő is teremtve. Hogyisne tennék meg mindent érte, amit jónak látok, ha igazán szeretem őt. És ez veled kapcsolatban is igaz. Érted is mindenre képes vagyok a te boldogságod érdekében. Csak nem gondolod, hogy Én rosszabb vagyok, mint egy átlagember?
Gyermeked betegsége tehát elsősorban talentum, lehetőség arra, hogy HITBŐL kezdj hálát adni, és ne olyan TAPASZTALATBÓL, mely egyértelműen eszed és szíved előtt is megérdemli azt, hogy hálát adj érte.
Ami pedig azokat az ufókat illeti, hát nem szükséges őket ufóknak, vagyis meg nem határozható valakiknek nevezni. Nevezd őket angyalaimnak. Angyalaim nagyon készségesek abban, ami javatokra válik, s igazán mindent elkövetnek, hogy az ártó erőket távol tartsák tőletek. Kétezer évvel ezelőtt szó szerint mondottam, hogy gyermekeitek angyalai szüntelenül látják Atyámat. Ez olyan mérhetetlen energiákkal gazdagítja őket a ti javatokra, hogy minden betegséget képesek megszüntetni általuk.
Kérésem tehát ez: Először kezdjél hálát adni szeretetem olyan megnyilvánulásaiért, melyet könnyen be tudsz látni. Pl. hogy hiszel Bennem, hogy van gyermeked, hogy tudsz szeretni, stb. De igyekezz megtanulni hálálkodni olyasmikért is, amiknek értékét most még nem ismered, de hiszed, hogy képesek javadat szolgálni, ha Hozzám tartozol. Ne feledd: az Istent szeretőknek minden javukra szolgál, tehát jogosan kívánhatom tőlük, hogy legyenek mindenért hálásak.
Megáldalak a BIZALOM LELKÉVEL!"
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4581
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 8 Empty2023-09-30, 07:53

HANG – Bizonytalan vagyok


Kérdező: Nagyon bizonytalan vagyok!
HANG: "Drága Gyermekem!
Az ősellenségnek egyik leghatékonyabb fegyvere az elbizonytalanítás! Ha ezt tudod, akkor már csökken is benned az elbizonytalanodás.
Általában minden olyan minősítés, amelynek tartalmát nem tudod megfogalmazni, értelmetlen. Kezelni csak azt tudod, aminek nevet tudsz adni.
Az egy általánosítás, hogy bizonytalan vagy. Meg kell tudnod fogalmaznod magadnak, hogy miben vagy bizonytalan. Azt a beteget nem lehet meggyógyítani, aki azt mondja orvosának, hogy beteg. Meg kell tudnia mondani, hogy mi és hol fáj. Miben mutatkozik meg betegsége.
Van ugyan olyan szorongás, félelem, amelynek valaki nem tud nevet adni, de az ilyen állapot mégis elárul valamit önmagából, azt pl. hogy szorongásai vannak, tehát valami benső lelki megbillenése van az illetőnek. Ha innen indul el, akkor rájön, hogy vagy nincs imaélete, vagy nem jó az imaélete, tehát változtatni kell rajta. Az idegbetegségek mindig a hit betegségei is! A benső nyugtalanság mindig az Én elfogadásomnak a hiányát jelenti!
Kérdezd meg magadtól, hogy miben vagy bizonytalan, aztán mondd el magadnak, hogy Én benned élek, és érted élek benned! Ha ezt sokszor elmondod, akkor van remény arra, hogy egyszer el is hiszed! Ekkor megszűnik a bizonytalanságod!
Szeretlek, és megáldalak a BIZALOM LELKÉVEL!"

Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Ajánlott tartalom





Ezoterika - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ezoterika
Vissza az elejére 
8 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Ezoterika

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szemlátomás-áthallás Művészete :: FILOSZ :: KARSAY ISTVÁN FÓRUMA-
Ugrás: