Szemlátomás-áthallás Művészete
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szemlátomás-áthallás Művészete

Szeretettel üdvözlünk!
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  TaglistaTaglista  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  CsoportokCsoportok  CalendarCalendar  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Ezoterika

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4587
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 39 Empty2022-10-23, 07:39

64 HANG - Mindig bűnösnek érzem magam. Nem merek áldozni.
Azért nem mersz áldozni, mert nem azzal vagy elfoglalva, hogy Én mennyire szeretlek téged, hanem azzal, hogy nem vagy megelégedve önmagaddal. Ha Én, Jézus, azt vártam volna, hogy mikor lesztek majd megelégedve magatokkal, akkor soha nem jöttem volna közétek! Amíg nem érted meg, hogy nem az a lényeg, milyen vagy, hanem az, hogy az Enyém vagy, addig nem tudom átadni neked az Én, a te Jézusod szívének békéjét!
Engem nem érdekelnek bűneid! Engem az érdekel, hogy be akarsz-e fogadni életedbe Engem, Jézust, vagy sem! Aki nem úgy akar jönni Hozzám, amilyen, hanem kikozmetikázottan, az soha nem fog Velem, Jézussal, úgy találkozni, ahogy Én szeretném! Pontosan azért akarok találkozni veled a szentáldozásban, hogy Magamhoz hasonlóvá tegyelek!
Ne törődj hát azzal, hogy milyen vagy! Gyere Hozzám, a te Jézusodhoz, aki vár téged a szentáldozásban! Hidd el, hogy csak Én, a te Jézusod, vagyok képes olyanná tenni téged, amilyenné lenned kell Általam, Velem és Bennem! Ne saját erődre, okoskodásodra, hanem az Én, a te Jézusod szeretetére támaszkodj! Úgy jöjj, amilyen vagy! Valóban nagyon várlak!
*****
65 HANG - Milyen lehet a tisztítótűz?
A tisztítótűz olyan, mint a jelenben megélt életed. Te tisztítótűzben vagy most. Ennél kegyetlenebb tisztítótűz a te számodra nem létezik a halálod után sem! Ebben a tisztítótűzben ég ki belőled a kishitűség, a benső elbizonytalanodás, és neked már itt, ebben a tisztítótűzben kell megtalálnod lelked nyugalmát Általam, Velem és Bennem! Körülményeid tükre, mérlege, nemcsak abban segít, hogy helyes önismeretre juss, hanem arra is, hogy "átlépve önmagad", Értem és Velem, megfelelő alázatban igazold azt, amit Én, Jézus, annyiszor elmondtam már nektek a boldogságról. Azt kell igazolnod, hogy nem kívülről befelé, nem körülményeid meghatározása által, hanem belülről kifelé, tehát szíved békéjét tartva a csúcsértéknek, tedd naponta azt, ami ezt elősegíti, vagyis VELEM élj!
*****
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4587
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 39 Empty2022-10-28, 06:30

HANG – Szükséges a szűlési fájdalom?


Kérdező: Miért kell fájdalommal világra hozni gyermekeinket?
HANG: "Drága Gyermekem!
Amit leveledben leírtál a testi fájdalom értelméről, annak felvállalásáról, az nagyon okos. Egy kicsit azonban kiegészítem.
Minden szellemi lény részben egy külön világ, részben pedig hozzátartozik a nagy egészhez. Ennek az együvé tartozásnak következménye az, hogy azok, akik soha nem születnek le a Földre, s akiket jó angyaloknak neveztek, külön-külön is és együtt is döntöttek a jó, tehát a szeretés mellett. Azok pedig, akik a Földre születnek, az általuk igenelt önzést szintén külön-külön is és együtt is igenelték.
A földi élet pokla tehát olyan tisztítóhely, ahol külön-külön is és egymásnak is szenvedést okozva történik bizonyos kiegyenlítődés. Az, aki leszületik, tudja, hogy fájdalmat fog okozni anyjának. Az anya, aki vállalja gyermekét, tudja, hogy ez számára fájdalommal fog járni, és azt is tudja, hogy születendő gyermeke is sokat fog szenvedni, mégis, szinte minden anya lelke legmélyén azt éli meg, hogy ebben tud kiteljesedni, ennek a kettős fájdalomnak vállalásában. Ezért az anya nem szidja gyermekét, hogy miért okozott neki a szüléssel fájdalmat, és a gyermek nem érzi bűnösnek magát azért, hogy fájdalmat okozott anyjának. Nem azért nem érzi bűnösnek magát, mert nem tudatosan okozta a fájdalmat (valójában tudatosan tette), hanem azért, mert ezzel optimálisan lehetőséget adott anyjának arra, hogy önzetlen legyen. (Legalább az indulásban érte, a gyermekéért éljen, és ne önző önmagáért). Az anya pedig későbbi időre, ha a gyermek már felnövekszik, pontosan ugyanerre az önzetlenségre legalább elvben lehetőséged adott gyermekének azzal, hogy vállalta őt.
Itt említem meg, hogy - sajnos - sok anya, később a gyermekével való kapcsolatát önzésre fordítja, ami különböző zsarnokoskodásban szokott megnyilvánulni gyermekével szemben. Úgy akarja később gyermekének a jót, hogy a gyermeke abban megy tönkre.
Tudatosuljon hát benned az, hogy te is, gyermekeid is, az önzetlenség útján adódó szenvedések felvállalásával éritek el azt a végleges, örök boldogságot, amely mindannyitok közös otthona.
Megáldalak a Földön is megtapasztalható ÉGI BÉKÉVEL!"

Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4587
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 39 Empty2022-11-02, 05:50

66 HANG - Férjem nagyon kötődik anyjához.
Férjed megkötözöttsége saját édesanyjával, nagyon gyakori jelenség! A vérköteléktől megszabadulni nemcsak nem könnyű, de a legvérremenőbb szabadságharc vállalása árán lehet csak! Aki e harcot nem vállalja, az végeredményben Engem, Jézust, nem vállal.
De jelen esetben ez nem a te ügyed, hanem férjedé. Ő is szenvedi ezt, de nincs bátorsága, nincs hite ahhoz, hogy e téren felvegye a harcot. Ezért majd nagy árat kell fizetnie. De ez nem te dolgod, hanem az övé. A te dolgod az, hogy elhidd: szíved békéje nem attól függ, hogy más mit csinál, hanem attól, hogy te mennyire hiszed el, hogy Én, Jézus, benned élek, vagyis hogy benned van a Mennyország! Ahhoz, hogy a hit élő is legyen, vállalnod kell azt, hogy átalakítsd gondolkodásodat, vagyis mindig belülről, Velem indulj napi teendőid elvégzésére, s tedd azt, amit jónak látsz, függetlenül attól, hogy mi történik körülötted!
Abban biztos lehetsz, hogy Én, Jézus, soha nem hagylak magadra!
*****
67 HANG - Nem értem Mária és Márta esetét igazán.
Mária és Márta esetének magyarázata a következő:
Én, Jézus, mindkettőt teljes szívemből szerettem. Ők mindketten Engem, Jézust, teljes szívükből szerettek. Mária a másikra figyelés szeretet-módját élte meg, míg Márta a másikat szolgálást tartotta fontosnak.
A gyakorlati életben előbbre való a másikra figyelésben megélt szeretet, mert ebből szükségszerűen úgyis lesz másikat szolgáló szeretet is. A szeretetnek ez a formája soha nem fog tudni a maga lényegét illetően vállalattá válni. Az egymásra figyelésben nem történik kevesebb, mint az egymást szerető személyek szívbéli találkozása.
A szolgáló szeretet képes szolgáltató vállalattá is alakulni, amikor és amelyből éppen a szívbéli találkozás marad ki.
Ezért hívtam fel a másikra figyelő szeretet elsőbbrendűségére Mártának a figyelmét. Ő bizony ezt ebben az esetben figyelmen kívül hagyta! De iránta való szeretetem semmivel sem volt kisebb, mint Mária iránti szeretetem.
Legyen tanulság számotokra, hogy a gyakorlati életben a másikra figyelő szeretetre tegyétek a hangsúlyt. Ha ezt teszitek, akkor elgépiesedés helyett mindig tudni fogjátok, hogy hogyan tudtok a legoptimálisabb módon segíteni a rászorulókon.
*****
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4587
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 39 Empty2022-11-04, 07:24

HANG – Hugom halálos beteg


Kérdező: Húgom halálos beteg.
HANG: "Drága Gyermekem!
Nagyon jól tudom, hogy azt a pillanatot, amelyről már bárkinek a születésekor meg lehettek győződve, hogy eljön, amikor kopogtat, akkor nagyon váratlan és nem kívánt vendégként fogadjátok. Bár magatokban hordjátok az örök élet bizonyosságát, mégis fájdalmasan érint benneteket, amikor a hangsúlytevést - tehát a mulandóról az örökkévalóságra történő átállást - kényszerűségből meg kell hoznotok.
Hidd el, hogy Nekem, Jézusnak, kifejezett fájdalmat jelent látnom, hogy kényszerítve érzitek magatokat arra, amire önszántatokból kellett volna felkészülnötök. Ez azért fáj nekem, mert bár minden tapasztalat ellene mond annak, hogy a Föld a végleges hazátok, mégis öröklakásnak élitek meg azt a lakást, ahol a mulandóság az egyedüli biztos valóság.
Igazán nem kell valami rendkívüli hit ahhoz, hogy felismerjétek a földi élet mulandóságát. Ahhoz viszont hit kell - és nem olyan, amelyet Én adok, hanem olyan, amelyet Én kérek tőletek -, hogy elfogadjátok: egy csodálatos világ vár rátok! Olyan csodálatos, hogy annak érzékeltetéséhez még Én, Jézus, sem tudtam megfelelő szavakat találni. Még a földi életben megélt szerelmet sem tudjátok szavakban kifejezi, hát akkor hogyan lehetne megfogalmazni azt a szerelmet, amely Istenben él irántatok, és amely a halál pillanatában egyre jobban át tud izzítani benneteket egy olyan viszont-szerelemre, amely messze túlszárnyal minden földi szerelmet.
Húgod halála az ő számára olyan hazataláltság örömét hozza, amely mellett minden, még a legnagyobb földi szenvedés is, nevetséges apróságnak fog tűnni.
Higgyétek már el, hogy Isten valóban szeret benneteket! A halál nem cáfolata, hanem bizonyítéka ennek! Az emberi szív igazi boldogsága csak az örökkévalóságban tud maradéktalanul kibontakozni, virágba borulni. Nem kisebb tekintély, mint Én, Jézus Krisztus, a Földön megtestesült, szenvedett, meghalt, feltámadt, majd mennybe ment Isten mondom ezt neked!
Higgyétek már el, hogy Én, Jézus, az Atyával és a Szentlélekkel kimondhatatlan boldogságban egy örökkévalóságon át akarunk értetek élni! De már a Földön is szeretnénk ebből valamit megéreztetni veletek! Már itt a Földön is szívbékét élhet át az, aki éppen az adott körülményeiben, tehát jóban-rosszban vállalja azt, hogy Értünk éljen!
E kis ima (ének) gyakori mondása (éneklése), feltétlenül szívbékét ad: „Édes Jézus, neked élek. Édes Jézus, neked halok. Életemben, halálomban, édes Jézus, tied vagyok!”
Megáldalak benneteket az ÉLŐ HIT LELKÉVEL!"

Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4587
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 39 Empty2022-11-06, 06:36

HANG - Mit jelent az, hogy az Úr gazdagságában részesülök?

Bennem, az Általam közétek jött Szeretetben az gazdagodik, aki nem arra teszi a hangsúlyt, hogy őt szeressék, hanem arra, hogy ő szeressen. Tehát mindaz, aki szebbé, békésebbé, örömtelibbé igyekszik tenni mások életét, az gazdagodik Bennem (Lukács 6;38)!
*****
69 HANG - Mit kell tennem, ha a testem él, de lelkem halott?
Akkor nevezhető lelked halottnak, amikor tudatosan szeretetlenséget követsz el akár magad, akár mások ellen! Ezt azért lehet lelki meghalásnak nevezni, mert ilyenkor elzárod magad az ÉLET, a SZERETET forrásától, s bár létezik ilyenkor is a lelked, de boldogtalan. A boldogtalan lélek szeretetlenségben él. Mivel ő nem szeret, ezért Isten sem tudja vele éreztetni szeretetét. Ezért mondható halottnak. Aki megbánta bűneit, abban él a lélek! Az lehetővé teszi, hogy átölelje őt Isten szeretete!
*****
70 HANG - Mivel vagyok megkötözve?
Az önzéssel és a felelősség áthárításával vagy megkötözve. Egy-két kivételtől eltekintve mindannyian ezekkel a megkötözöttségekkel jöttetek a világra. Tehát ezekkel már születésetek előtt megkötöztétek magatokat. Ez a ti "eredeti bűnötök"!
Az önzésnek és felelőtlenségeiteknek különböző megnyilvánulása a test helytelen kívánságai, a szemek helytelen kívánságai, és az élet kevélységének, tehát a gőgnek megjelenései. Kéjvágy, bírvágy, uralomvágy. Az ezekkel vívott szabadságarcot mindenkinek fel kell vállalnia, ha azt akarja, hogy lelke az Én Lelkem élő temploma legyen. (2Kor 3;17)
*****
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4587
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 39 Empty2022-11-07, 07:07

71 HANG - Hogyan kell Jézussal beszélgetni?
Velem, Jézussal, beszélgetni nagyon könnyű! A nagy Megtévesztő éppen ezért tudja hatékonyan bevetni az elbizonytalanítás mérgét tudatotokba, mert a párbeszédimához nem kell más, mint egy kis hit és egy kis alázat. Hit, hogy benned élek, ha te akarod. Hit, hogy minden olyan gondolat, amely téged épít, buzdít és vigasztal, és amelyet te kitalálsz, azt nem te találod ki, hanem Tőlem, a te Jézusodtól ered. Te nem kitalálod az ilyen mondatokat, hanem megfogalmazod. Csak azért tűnik számodra "kitalálásnak", mert Én, Jézus, Magamat veled teljesen átitatva hozom az ilyen gondolatot tudatodba. A Megtévesztő azért tud benneteket e téren megtéveszteni, mert gyakran még annyi hitetek sincs, hogy ezt az átitatottságot elhiggyétek!
Egy kicsi alázat pedig azért kell, hogy el tudd fogadni: minden, ami szép, jó, igaz, szent, minden, ami téged épít, buzdít, vigasztal, a lényeget tekintve, nem tőled, hanem Tőlem, a te Jézusodtól, van!
*****
72 HANG - Lehet feladatom barátom megtérítése, vagy ez csak kísértés?
Tisztáznom kell előtted valamit. Neked, ha Engem, Jézust, szeretsz, mindenki irányában feladatod az, hogy Hozzám segítsd azokat, akik erre neked lehetőséget adnak. Olyan nincs, hogy van egy ember, s te arra kapnál feladatot, hogy őt Hozzám, Jézushoz, elvezesd. Csak olyan van, hogy e kijelentésem alapján: "Tegyetek tanítványommá minden népet!", mindazoknak, akik e téren segítségedet kérik, rendelkezésére állsz.
Ez a gyakorlatban azáltal valósul meg, hogy te, életed és tanúságtevő szavaid alapján, felkínálod mindazoknak az Általam, a te Jézusod által, megkívánt felvilágosítást, akik jó szándékkal érdeklődnek az iránt a FORRÁS iránt, amely benned táplálja szíved békéjét.
Ügyes kísértés a Kísértő részéről számodra az, hogy majd te! Nem. Sokan elvéreztek már azon, sokan megnehezítették már saját éltüket azzal, hogy bedőltek az ilyen kísértésnek.
*****
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4587
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 39 Empty2022-11-08, 07:36

73 HANG - Gyermekeim nem állnak mellettem. Ez nagyon fáj!
Neked nem azért kell szeretned gyermekeidet, hogy ők visszaszeressenek téged, hanem azért, mert te jó vagy! Isten sem azért szeret téged, mert megérdemled, hanem azért, mert Isten JÓ!
Szabaddá kell válnod gyermekeidtől, hogy helyesen tudd szeretni őket! Ez ezt jelenti a gyakorlatban, hogy ne azért szeresd őket, hogy visszaszeressenek, hanem azért, mert szükségük van arra, amit te úgy ítélsz, hogy adnod, szolgálnod kell érdekükben. Ezt nem értük kell tenned, hanem Értem, a te Jézusodért!
Nagyon szeretlek, és megáldalak SZÍVEM SZERETETÉVEL!"
*****
74 HANG - Lelki békére vágyom!
Máté 11;28-29-ben arról beszélek, hogy Nálam, Jézusnál, mindenki megtalálhatja szíve békéjét! Igen, mert mindaddig nyugtalan marad a szívetek, amíg Bennem, a te Jézusodban, meg nem nyugszik! Ez megmásíthatatlan valóság! Igen, mert téged nem akárhogyan szeretlek, hanem úgy, ahogy csak Én, Jézus, tudok szeretni. Tehát mindenkor a te örök boldogságod, örök benső békéd áll Előttem! Ezen soha nem akarok változtatni!
A te benső békéd nem függhet rajtad kívüli körülményektől! Sem férjedtől, sem gyermekeidtől! Bennem kell megtalálnod magadat, s ennek feltétlen feltétele az, hogy Én, Jézus, is benned Önmagamra találjak. Ez akkor történik meg, ha komolyan foglalkozol Velem. Akkor foglalkozol Velem komolyan, ha arra koncentrálsz, ami téged épít, buzdít, vígasztal. Ezt az "orvosságot" pedig mindig neked kell megfogalmaznod a magad számára. Én csak annyit tudok mondani ezzel kapcsolatban, hogy számodra Én vagyok az igazi gyógyszer! E "gyógyszer" "bevétele" már a te dolgod!
Mindenkinek szükségszerűen rendeződik minden emberi kapcsolata, ha Velem, Jézussal, rendezte kapcsolatát. Ez nem jelenti azt, hogy képes leszel valaha is Mennyországot varázsolni a Földön! Nem, mert Mennyország csak ott lehetséges, ahol MINDENKI Isten akarata szerint él! Ez a Földön soha nem fog teljesen mindenki számára megvalósulni! De a lényeg, vagyis az, hogy szíved békéjét Bennem megtaláld, ez nem függhet körülményeidtől, tehát férjedtől sem! Férjeddel való kapcsolatod nyilván kettőtökön múlik. De szíved békéje csak tőled függ. Vagyis a Velem való kapcsolatodtól!
*****
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4587
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 39 Empty2022-11-11, 06:44

HANG – Jézus is magyar volt-e?


Kérdező:
1. Folyamatosan ismerteted tanításodat, igazságodat velünk.
2. Jézus is magyar.
3. Tömegeket szervezve kell legyőznünk a gonoszt.
HANG: "Drága Gyermekem!
1. Nagyon furcsa dolgokat írsz te Rólam a leveledben. Én nem tudok arról, hogy folyamatos tanításokat közölnék bárkivel is, mivel az evangéliumokban mindent átadtam nektek. Úgy gondolom, hogy valaki nem éppen Istennek tetsző játékot játszik Rám hivatkozva veletek.
Én nagyon világosan, és egyértelműen elmondottam azt a magammal azonos tanítást, amelyet bárki megtalálhat a Bibliában leírt négy evangéliumomban. Aki ezeket magáévá teszi, az megtapasztalhatja életében a Lélek gyümölcseit. A Lélek gyümölcsei: szeretet, öröm, béke, türelem, kedvesség, jóság, hűség, szelídség, szerénység, önmegtartóztatás és tisztaság.
2. Ami pedig az igazságot illeti, hát az Én vagyok! Én vagyok az út, igazság és az élet! Én, Jézus, aki soha életemben nem voltam magyar, aki, mint Istennek Fia, a Szentlék által jöttem a Földre, és mint ember, egy zsidó Máriától születtem, aki szintén soha nem volt magyar! Olyan értelemben persze, hogy voltam magyar, német, olasz, stb., ahogy mindannyian Ádám és Éva utódai vagytok Velem, mint emberrel együtt. De Én Ábrahám fiának, Dávidnak nemzetségéből születtem, s ha ismerni akarod jobban a családfámat, akkor tanulmányozd akár a Máté, akár a Lukács által leírtakat, de előre megmondom, hogy még senki nem került közelebb hozzám hovatartozásom vagy hovatartozása alapján. Hozzám csak annak a parancsnak alapján lehet közelebb kerülni, amelyet Én adtam nektek, s amelyet Én új parancsnak neveztem. Ennek a lényege az, hogy úgy szeressétek egymást, ahogy Én szerettelek titeket (János 13;34)!
Én nagyon szeretem a magyar népet is meg a német meg az orosz meg a stb. népet is, de ezek mind, előbb-utóbb - szerepüket betöltve - lelépnek a történelem színpadáról. Én személyekben, és nem népben gondolkodom. Te is és ti is feladatotok lejártával elhagyjátok a Földet, és már elkészítettem a helyet ebben az országban, ahol nincs sem magyar, sem német, sem egyéb, hanem Isten édes gyermekei vannak, akiket soha nem a nacionalizmus vezetett, hanem az Én Lelkem által éltető szeretet, melynek lényegéhez tartozik az, hogy inkább szeressétek ellenségeiteket, áldjátok átkozóitokat, és tegyetek jót azokkal, akiktől viszonzást nem várhattok.
De ha véleményt akarsz hallani Tőlem a magyarról, mint népről, akkor el kell mondanom neked, hogy semmi okod arra, hogy magyarságodnak örülj! Nemcsak azért, mert senkinek nem érdem, se nem kitüntetés az, hogy milyen nációhoz tartozik, hanem azért, mert a világon káromkodás, egymással áskálódásban és gyermekgyilkosságban annyira élen járó nép, mint a magyar, bizony nem található! Az ehhez a néphez tartozás miatt, ha földi magatartásotokkal tehetnétek róla, akkor inkább szégyellnie kellene magát mindenkinek, amint az utolsó választáskor szégyellte is magát sok becsületes magyar, amikor ez a nép, mint tömeg, az ateistákra, tehát azokra adta szavazatát, akik kifejezetten Ellenem dolgoztak és dolgoznak ma is! A ti országotokban ma egy tisztességes ember egy nagyobb városban már ki sem mer menni az utcára, amikor sötétedik! A magyarsága miatt itt senkinek sincs oka az örömre!
3. Arról pedig végképp nem lehet szó, hogy Én szeretnék tömegeket szervezni a gonosz legyőzésére! Én már kétezer éve legyőztem a gonoszt, de nem úgy, hogy tömegeket szerveztem volna ennek érdekében, hanem úgy, hogy ellene mondottam a csábításának, és most neked már nincs más feladatod, mint Nekem volt! Mondj ellene az ördögnek és minden olyan szervezkedésnek, amely tömegben szeretné legyőzni a gonoszt. Nem tömegben kell ezt megtenni, hanem a szívedben. El kell fogadd az Én győzelmemet! Fogadj be magadba Engem, Jézust, aki ígéretet tettem arra, hogy aki szeret Engem, ahhoz elmegyek, és lakást veszek benne (János 14;23)! Ha így teszel, akkor tetted a legnagyobb jót magadnak, családodnak és magyar hazádnak. Ha nem így teszel, akkor ártasz magadnak, ártasz családodnak, ártasz egész nemzetednek, és bizony ártasz az egész világnak!
Drága Gyermekem! Nagyon szeretlek, és megáldalak a
TISZTÁNLÁTÁS és az IRÁNTAM VALÓ HŰSÉG LELKÉVEL!"
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4587
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 39 Empty2022-11-13, 06:20

75 HANG - Az élet értelmét az alkotó munkában látom
Ne általánosíts! Legfeljebb azt mondhatod, hogy te a saját életed értelmét az alkotó munkádban látod. De ez csak rád vonatkozhat, mert azokat a szellemi, testi fogyatékosokat, gyermekeket vagy öregeket, akik képtelenek alkotó munkát végezni, ha általánosítasz, meg kellene ölnöd, mert életük értelmetlen, sőt káros az alkotó munkát végzők szemében!
Maradok a "kutya" hasonlatnál. Van kóbor kutya, amelynek nincs gazdája, és van olyan kutya, amelynek van gazdája. A kóbor kutya oda megy és azt csinál, amit éppen pillanatnyilag ösztönei diktálnak. Azt a kutyát, amelynek van gazdája, feltétlenül meghatározza a gazdája léte. A kóbor kutya mindenki kutyája. Mindenki dobhat eléje valami koncot vagy ott rúghat bele, ahol éppen akar. A gazdával rendelkező kutya a gazdájától védett kutya.
Ha egy ember azt éli meg, hogy nincs gazdája, illetve azt, hogy mindenki a gazdája, család, munkahely, baráti kör, tehát a körülmények, annak élete feltétlenül kóbor kutya élet lesz. Koncot is fognak eléje dobni, és rúgni is fognak bele ott, ahol talán a legkevésbé várja.
Ha te kóbor kutyának degradálod magad, akkor eleve mondj le a boldogságról, mert a boldogság minden ember, minden szellemi lény számára a jó birtoklása az elvesztés félelme nélkül. Tehát már eleve lemondott a boldogságáról az, aki nem az örök értékek keresésében, hanem mulandó dolgokkal való elfoglaltságában látja élete értelmét.
*****
76 HANG - Párommal nem találjuk meg a kellő harmóniát
Ember embert nem boldogíthat. Nem erre van kitalálva, nem erre van összeszerkesztve! Ember embernek gazdája soha nem lehet! Még önmagának sem!, hát még másnak! Még önmagatokat sem tudjátok kézben tartani! Nem kell más, csak egy kis betegség, hogy ezt megtapasztaljátok! Hogyan akarhatnátok hát másokat kézben tartani?!
Bizonyára hallottál már Rólam, Jézusról! Én, Jézus, azért jöttem közétek, azért mondtam és éltem elétek egy tökéletes emberi életet, hogy elfogadjátok Gazdátoknak azt, aki az Én Gazdám, és minden ember Gazdája akar lenni.
Ne csak létét fogadjátok el Teremtőtöknek! Velem foglalkozva jussatok olyan önismeretre, amely egyben szinkronban van a helyes istenismerettel is, s így váljék ez az Általam elmondott, megélt, nektek bemutatott mennyei Atya (János 14;9) abszolút ELSŐVÉ életetekben. Akinek életében Isten nem abszolút első, ott nincs is, nem is lehet jelen boldogító módon annak ellenére, hogy minden szellemi lényben így van jelen. Azért nem lehet így jelen annak ellenére, hogy így van jelen, mert az illető nem nyitott erre a boldogító módon jelenlévő Istenre. Objektíve tehát benned is jelen vagyok boldogító módon, de szubjektíve e jelenlétem a te Irányomban vállalt nyitottságodtól függ. Te Nélkülem képtelen vagy boldoggá válni, vagyis képtelen vagy örök értékeket biztosítani magad számára. Én, Jézus, nélküled, a te nyitottságod nélkül, képtelen vagyok téged boldoggá tenni.
Amíg valaki az első gombot nem jól gombolja be, addig a többi sem kerülhet megfelelő helyre. Az első gomb pedig az Istennel történő élő kapcsolat! Minden más kapcsolat, így a házastársi kapcsolat is, csak ennek függvényében kezelhető!
*****
77 HANG -Áldozhatok-e úgy, hogy nem lépek ki a református egyházból?
Kérdésedre a válaszom egyértelműen és világosan: IGEN! Igen, ha hiszed azt, hogy Én, a te Jézusod, valóban ott vagyok titokzatos módon abban a kicsiny ostyában, kenyérben. Igen, ha szíved valóban Hozzám akarod emelni azért, hogy amint Én, Jézus, táplállak téged, úgy rajtad keresztül tápláljam mindazokat, akikkel kapcsolatban állsz.
Ha arra vártok, hogy majd az egyház uralkodói, az egyházi vezetők engedélyt adnak arra, hogy a szívetekre, az Általam irányított szívetekre hallgassatok, akkor sohanapjáig várhattok! Ezeknek az uralkodóknak nem Én, Jézus, vagyok a legfontosabb, hanem saját pillanatnyi érdekük. Ezek az urak a legvadabb ateista urakkal is tudtak egy gyékényen árulni! Mit is várhatnátok tőlük?!
Azok a lelkipásztorok, akik nem közvetlenül Tőlem, Jézustól, függnek, hanem egyházi elöljáróiktól, bár tudják róluk, hogy mennyire gyarló emberek, nem adhatnak más információt, mint amit uraiktól kaptak. Ezek nem értettek meg semmit azokból a szavaimból, amelyeket János 12;32-ben jegyzett föl a szent író. Emelkedj föléje az ilyen információknak!
*****
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4587
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 39 Empty2022-11-15, 07:27

Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4587
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 39 Empty2022-11-16, 05:57

78 HANG - Szeretném, ha nem megkötözöttség lenne kapcsolatom!
A megkötözöttségnek mindenkor jele az, hogy nem az értelemre, hanem az érzelemre helyeződik át a hangsúly. Amíg az értelmet követi az érzelem, addig nincs baj. De ha megfordul a sorrend, abból komoly bajok származhatnak. A szív szerepe nagyon fontos életetekben, de nem szabad engednetek, hogy vezérmotívum legyen. Az szeret helyesen, aki szeretetének irányát értelemmel is alá tudja támasztani.
A benső szabadság biztosítása nem megy "magától" Mindenkinek, aki a Földre születik, meg kell harcolnia azt a "szabadságharcát", amely biztosítja a Szentlélek számára a megfelelő életteret (2Kor 3;17).
*****
79 HANG - Vannak-e véletlenek, vagy minden meg van írva?
Olyan értelemben vannak „véletlenek”, hogy a földi ember nem látja át egyszerre élete minden összetevőjének eredőjét, s így számára „véletlennek” tűnnek bizonyos találkozások bizonyos eseményekkel, bizonyos személyekkel. De olyan értelemben nincsenek véletlenek, hogy senkitől sem függő események láncolata találkozik össze.
Úgy nincs senkinek megírva a sorsa, amint egy térképen az utcák vonala. De az igaz, hogy mindenki saját maga (kivéve a kárhozottakat) választja ki azt a sorsvonalat, azt a térképet, amelynek területét be fogja járni saját tetszése szerint. Azt, hogy ki milyen sorsvonalat, milyen térképet választ magának, attól függ, hogy előző életében milyen önző, szeretetlen, homályos gócokat engedett kifejlődni lelkében. Minden földi születésnek ugyanis az újjászületés, a szentté válás a célja. Akinél ez megtörtént, annak már nem szükséges újra megszületnie! Nem szükséges, de megszülethet újra. Ilyenkor nem a szentté-váláson, hanem a szentté-tevésen van a hangsúly!
*****
80 HANG - Milyen szerepe van az őrangyalnak?
Az őrangyalok szerepe, amint a nevükben is benne van, olyan őrködés, amely védelmet nyújt mindenkinek arra, hogy saját hibáján kívül ne juthasson lelkileg, testileg senki lehetetlen helyzetbe.
Azért fontos az őrangyallal való élő kapcsolat, mert aki kéri őrangyalának oltalmát, annak nagyobb intenzitással tudja ezt nyújtani, mint aki nem kéri. Azért tudja nagyobb intenzitással ezt nyújtani, mert már maga a kérés jobban felszítja a kérőben a hitet, reményt, s így az a szeretet, amely minden szellemi teremtményt összeköt, e hit, remény által jobban képes erőre kapni. Őrangyalod feladata az, hogy mélyítse el benned azt a bizonyosságot, hogy van örök élet! Ezt annál jobban tudja megvalósítani, minél átéltebb Vele a kapcsolatod.
*****
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4587
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 39 Empty2022-11-18, 06:27

HANG – Van gyógyító erőm


Kérdező: Különböző beavatások hatására gyógyítok.
HANG: "Drága Gyermekem!
Most elmondom véleményemet neked a különböző "beavatá¬sokról", és utána magad is látni fogod, hogy mi a teendőd.
Ti mindannyian mérhetetlen energiákat hordoztok magatokban, melyek, ha felszínre kerülnek, valóban "csodákra" képesek. Ezeknek az energiáknak felfedezése pontosan úgy, mint minden felfedezésé, vagy "véletlen" műve, tehát Isten vagy angyalai céltudatos rendelésének következménye, vagy kemény szellemi, testi gyakorlatok eredménye bizonyos szakavatott mesterek irányítása mellett.
Az a "beavatás", amely közvetlen Tőlem jön, tehát a Lélekkeresztség, mely karizmává minősít különböző emberi képességeket, vagy felszentelések, amelyek felszínre hozhatnak bizonyos energiákat annak érdekében, hogy Istentől kapott speciális szerepét be tudja tölteni az, aki erre rendeltetett, ez soha és semmilyen módon nem szerezhető meg pénzért!
Ez azt jelenti, hogy az Én nevemben nem lehet pénzért gyógyítani! Lehet imádkozni Hozzám, hogy egy beteg meggyógyuljon, miközben valaki bizonyos tanfolyamokon megtanult energiakezelési móddal gyógyít, és ilyenkor természetesen követelhet e munkájáért pénzt is. De nevemben senki nem gyógyíthat pénzért! Orvos, természetgyógyász - és ide tartoznak azok is, akik tanfolyamokon megtanulták felszínre hozni a gyógyító energiákat - gyógyíthat pénzért. De aki megkapta a gyógyítás karizmáját, az nem gyógyíthat pénzért!
Ha tehát valaki azért imádkozik, hogy egy beteg meggyógyuljon, s közben a kapott vagy szerzett tudományát alkalmazza a betegen, az kérhet ezért pénzt. De aki úgy tudja, hogy Tőlem kapta gyógyító képességét, melyet karizmának neveznek, vagyis olyan képességnek, amely által közvetlenül Isten gyógyít, az nem kérhet pénzt, ha gyógyít, mert valóban nem ő gyógyít. Viszont karizmát nem is tud senki senkinek átadni!
Maga a Lélekkeresztség nem automatika! Ígéretem alapján biztosan megvalósul, ha az Általam megkívánt feltételek teljesülnek: őszinte bűnbánat és élő hit, hogy Én hűséges vagyok ígéreteim teljesítésében (Lukács 11;13)!
Ne nyugtalankodj hát! Amit pénzért kaptál, azt pénzért használd! Amit ingyen kaptál, azt ingyen használd mások javára! Csak ne keverd össze a kettőt!! Vigyázz, hogy senkiben ne éljen az a tudat, hogy te valamit ingyen kaptál Tőlem, és pénzért használod mások javára. Csak arról lehet szó, hogy valamit pénzért kaptál mástól, és pénzért használod mások javára. Közben természetesen imádkozhatsz, tehát emelheted Hozzám a lelked, hogy segítselek gyógyító munkádban, de ilyenkor nem Én, hanem te vagy a gyógyító!
Szeretnélek megnyugtatni!
Megáldalak a BÖLCSESSÉG LELKÉVEL!"

https://www.youtube.com/watch?v=qqTegm0tw5o
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4587
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 39 Empty2022-11-19, 06:55

HANG – Van gyógyító erőm


Kérdező: Különböző beavatások hatására gyógyítok.
HANG: "Drága Gyermekem!
Most elmondom véleményemet neked a különböző "beavatá¬sokról", és utána magad is látni fogod, hogy mi a teendőd.
Ti mindannyian mérhetetlen energiákat hordoztok magatokban, melyek, ha felszínre kerülnek, valóban "csodákra" képesek. Ezeknek az energiáknak felfedezése pontosan úgy, mint minden felfedezésé, vagy "véletlen" műve, tehát Isten vagy angyalai céltudatos rendelésének következménye, vagy kemény szellemi, testi gyakorlatok eredménye bizonyos szakavatott mesterek irányítása mellett.
Az a "beavatás", amely közvetlen Tőlem jön, tehát a Lélekkeresztség, mely karizmává minősít különböző emberi képességeket, vagy felszentelések, amelyek felszínre hozhatnak bizonyos energiákat annak érdekében, hogy Istentől kapott speciális szerepét be tudja tölteni az, aki erre rendeltetett, ez soha és semmilyen módon nem szerezhető meg pénzért!
Ez azt jelenti, hogy az Én nevemben nem lehet pénzért gyógyítani! Lehet imádkozni Hozzám, hogy egy beteg meggyógyuljon, miközben valaki bizonyos tanfolyamokon megtanult energiakezelési móddal gyógyít, és ilyenkor természetesen követelhet e munkájáért pénzt is. De nevemben senki nem gyógyíthat pénzért! Orvos, természetgyógyász - és ide tartoznak azok is, akik tanfolyamokon megtanulták felszínre hozni a gyógyító energiákat - gyógyíthat pénzért. De aki megkapta a gyógyítás karizmáját, az nem gyógyíthat pénzért!
Ha tehát valaki azért imádkozik, hogy egy beteg meggyógyuljon, s közben a kapott vagy szerzett tudományát alkalmazza a betegen, az kérhet ezért pénzt. De aki úgy tudja, hogy Tőlem kapta gyógyító képességét, melyet karizmának neveznek, vagyis olyan képességnek, amely által közvetlenül Isten gyógyít, az nem kérhet pénzt, ha gyógyít, mert valóban nem ő gyógyít. Viszont karizmát nem is tud senki senkinek átadni!
Maga a Lélekkeresztség nem automatika! Ígéretem alapján biztosan megvalósul, ha az Általam megkívánt feltételek teljesülnek: őszinte bűnbánat és élő hit, hogy Én hűséges vagyok ígéreteim teljesítésében (Lukács 11;13)!
Ne nyugtalankodj hát! Amit pénzért kaptál, azt pénzért használd! Amit ingyen kaptál, azt ingyen használd mások javára! Csak ne keverd össze a kettőt!! Vigyázz, hogy senkiben ne éljen az a tudat, hogy te valamit ingyen kaptál Tőlem, és pénzért használod mások javára. Csak arról lehet szó, hogy valamit pénzért kaptál mástól, és pénzért használod mások javára. Közben természetesen imádkozhatsz, tehát emelheted Hozzám a lelked, hogy segítselek gyógyító munkádban, de ilyenkor nem Én, hanem te vagy a gyógyító!
Szeretnélek megnyugtatni!
Megáldalak a BÖLCSESSÉG LELKÉVEL!"


Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4587
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 39 Empty2022-11-20, 07:24

81 HANG - Küldj papokat!
Ne papokért, hanem munkásokért imádkozz! Azért imádkozz, hogy minél több és minél jobb munkásom legyen! Apostolokra van szüksége a világnak! Apostolokra, akik családban, munkahelyeken, hétköznapokban és ünnepeken tanúságot tudnak tenni arról, hogy SZERETET AZ ISTEN! A papok szertartásai fabatkát sem érnek, ha nem a lényegre, a szeretni tanításra, és ennek elmaradhatatlan hátterére, a szeretésre teszitek a hangsúlyt.
Istent nem lehet „levenni a lábáról” szertartásokkal! Isten csak ott, csak abban a lélekben tud élni, ahol, amelyikben békét teremthet. Isten békét csak annak tud adni, csak annak a szívében tud békét teremteni, aki komolyan elhatározza, hogy soha nem bánt senkit, hogy mindig megbocsát mindenkinek, és segít ott, ahol erre neki lehetőséget adnak. Ez a LÉNYEG! Minden más, a szentmise is, csak ESZKÖZ e cél eléréséhez!
Apostolokra van hát szüksége a világnak, és nem papokra. A kettő nagyon nem ugyanaz! Ha lesznek apostolok, akkor majd Én, Jézus, gondoskodom arról, hogy azokból kik legyenek papok. De ha nem lesznek apostolok közületek egyre többen, akkor semmi szükség a papokra! Nem a papok által lesznek az apostolok a Földön, hanem az apostoli lelkületűekből választom ki Én, Jézus, azokat, akiket papi feladatokkal bízok meg.
*****
82 HANG - Gyógyításokról
Mondok pár világos mondatot a gyógyításról.
Én, Jézus, nem azért jöttem közétek, hogy testi betegségeiteket gyógyítsam, bár tettem ezt is. Én azért jöttem, hogy hirdessem és éljem elétek azt az UTAT, amellyel azonosítottam Magamat, és amelyen szívetek békéjét, benső világotok harmóniáját megtalálhatjátok és megőrizhetitek. Tehát azért jöttem, amit Márk leírt evangéliumának 1;38. részében.
Ti mindannyian halálos betegséggel születtetek a Földre, s általában senki nem szokott makk-egészségesen meghalni. Én tehát nem azért jöttem, hogy olyasmivel foglalkozzam, ami lényegileg mulandó.
Betegen is lehet boldog és egészségesen is lehet boldogtalan bárki! Minden attól függ, hogy hogyan viszonyultok Hozzám, Jézushoz!
Teljesen mindegy, hogy ki milyen néven gyógyít, mivel az ördög is vissza tudja állítani a testi egészséget, ha éppen ezt látja jónak, és ha éppen ezzel jobban tud ártani az illetőnek. Tehát sem az egészségnek, sem a betegségnek nincs erkölcsi értéke! Az ilyen erkölcsileg közömbös dolgok értéket attól a CÉLTÓL kapnak, amikre felhasználódnak!
Ne meggyógyulni akarjatok, hanem megtérni! Vagyis, akarjatok elmélyülni abban a HIVATÁSBAN, amely mindenki számára kell hogy a legfontosabb legyen. Mindenkinek HIVATÁSA A SZERETNI TANÍTÁS! Ennek feltétlen feltétele az, hogy úgy szeressétek egymást, ahogy Én, Jézus, szerettelek titeket! Erre adtam példát, de nemcsak példát, hanem az erőt is biztosítom mindenki számára, aki befogad Engem életébe (Jn 14;23)! Az Általam megkívánt megtérés se nem hitvallás, se nem szertartás kérdése. Az Általam megkívánt megtérés SZERETÉS kérdése. A soha senkinek nem ártás, a mindig mindenkinek megbocsátás, és a lehetőségek szerinti szolgáló szeretés kérdése! Tehát annak SZERETÉSNEK a kérdése, amelyet Én, Jézus, tanítottam és elétek éltem!
Ennyit hát a gyógyításról.
*****
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4587
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 39 Empty2022-11-25, 07:19

HANG – Vélemény a papi nőtlenség állapotáról
Kérdező: Uram! Mondj véleményt a cölebsz állapotról!
HANG: "Barátom! A cölebsz állapot nem az Én találmá¬nyom. Isten olyan közösségre teremtette az embert, amilyen Ő maga. Ha egyszer világossá válik számotokra az, hogy Istenre teremtett lények vagytok, akkor maga a cölibátus olyan fehér holló lesz köreitekben, melyet nagyon erős égi jelekkel kell tudni alátámasztania annak, aki Rám akar e téren hivatkozni.
A ti egyházaitok csak annyiban az Én Egyházam is, amennyiben semmiképpen sem kerül főszerephez az, amit Én csak úgy mellékesen jegyeztem meg, vagyis a cölibátus vállalása.
Mondtam már neked, hogy Én nem hívok senkit ma olyan értelemben papnak, amint ti gondoljátok. Aki ma vállalja azt, hogy pappá szenteljék, az vagy törtető, vagy beteg, vagy naiv. Senkit sem hívok olyan intézménybe, ahol olyasmire kötelezik a belépőt, amelynél van jobb is. Márpedig a cölibátusnál van jobb e kategóriá¬ban. Igaz, hogy nem mindenkinek jobb, de aki a legjobbnak tartja magára nézve azt, amit Én objektíve nem tartok a legértékesebbnek e téren, az ezt nem az Én kifejezett kívánságomra teszi, hanem azért, mert úgy gondolja, így tesz legjobbat önmaga számára. Ilyenkor nyilván ezt is kell tennie. Ugyanez áll a remetékre is.
Ha tehát valaki jó szándékúan úgy gondolja, hogy általatok elgondolt papi hivatása Tőlem van, hát Én rendelkezésére állok, s ő, ha van benne megfelelő tanulékonyság és nyitottság, bizony nem fogja a cölibátust bálványozni.
Aki Ellenemre, még ha jó szándékúan is, de nem akaratom meghallása következtében vállalta a cölibátust, annak később sem adom meg, hogy problémamentesen éljen cölibátusban. Soha nem tehetem meg, hogy bárkinek is átadjam helyemet. Soha nem tehetem meg, hogy ne az legyen a legjobb, amit Én akarok. Az Én legjobb akaratom helyébe ti tehetitek a saját jóakaratotokat, de azt ti teszitek, és nem Én. Sohasem lehet jobb a ti akaratotok, mint az Enyém! Ilyesmit megtenni képtelen vagyok.
Sajnos lehet olyan körülmény és lelki beállítottság, hogy jó szándékkal nem látjátok be, mennyivel jobb az Én akaratom, mint a tiétek. Ez főleg olyankor van, mikor már nagyon megideologizáltátok magatokban, hogy amit mások (elöljárók) mondanak, az inkább Tőlem van, mint amit ti gondoltok saját életetekkel kapcsolatban, még ha Én mondom is közvetlenül nektek. Bizony ilyenkor a mindenható Isten tehetetlenné válik. Sajnos sokszor van ez így!
A cölebsz életnek bizony lényegéhez tartozik a szexualitás. Éppen ezért nem kötelezhető erre senki. Csak annak szabadna vállalni, aki belülről lát rá arra, hogy Istennek szándéka benne ezt a szexualitást perifériára helyezni. Ember erre csak akkor képes, ha mély benső meggyőződés vezeti, növeszti lelkének szárnyait olyan régiók felé, ahonnan nem bűn hozza le az illetőt a Földre, hanem egy áldozattá válni akaró szeretetvágy, mely képes irgalmasságot bemutatni abban a világotokban, ahol az igazság rendjét, ha nem is építik, de hirdetik a bűn miatt földi életet vállalt emberek.
A magány nem tartozik a cölebsz élet lényegéhez. Nem, mert mindenkinek szükséges saját maga számára biztosítani olyan időt, mikor magányban, csak lelkiismerete fóruma előtt, tehát Velem beszélget arról, amit más meg sem értene.
Ne feledjétek, Isten mindenkit önmagára teremtett, s ember nem képes életetekben Isten szerepét magára vállalni úgy, hogy az számotokra megnyugtató lehetne. Csak a magány képes egyénné formálni személyiségeteket, mint ahogy csak kapcsolatok által érlelődhet ki személyiségetek.
A kötelező cölibátus eltorzult személyiségeket alakít, mivel nem erre teremtett benneteket a Teremtő. Eltorzult személyiségek pedig csak tekintélyelv alapján, csak parancsuralmi rendszerben képesek egzisztálni. Önértékük helyett nélkülözhetetlen számukra egy háttér értékrend, mely személyes kapcsolatok helyett hivatali kapcsolatok értékét hangoztatja.
Magad is keservesen meg fogod tapasztalni, hogy mennyi támadás ér majd azért, mert vetted magadnak a bátorságot, s merted nyilvánosságra hozni a Velem közvetlen kapcsolatban megbeszélt gondolatokat. Nyilván nagyon sok helyen bele lehet kötni az elmondottakba. Erősítsen és bátorítson az a tudat, hogy annak idején nemcsak hibát találtak Bennem, hanem csak hibát!
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4587
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 39 Empty2022-11-28, 07:38

83 HANG - Megvalósul-e a magyar szentföld?
Ott, ahol azok élnek, akik elfogadtak Engem, Jézust, Uruknak, Megszabadítójuknak, feltétlenül SZENT FÖLD van! Soha nem a földtől lesz valaki szentté, hanem fordítva: az, aki Általam, Velem és Bennem megszentelődik, szentté teszi azt a helyet is, ahol éppen jelen van! Egy börtön is lehet „szentföld”, és egy püspöki palota is lehet híjával az Én megszentelő erőmnek!
Értsétek meg végre, hogy semmi nem történek az Isten világában, a szellemi dimenzióban kívülről befelé! Minden belülről kifelé történik! Ezért olyan nagyon fontos a pozitív gondolkodás!
*****
84 HANG – Az állapotszerű imádság
Fontos az imádság mennyisége is! Fontos, mert tudatalatti világotok átitatásához erre is szükségetek van. De sokkal fontosabb a rendszeres és átélt imádság!
Az imádkozik, aki lelkét Istenhez emeli. Van tehát egy ”állapotszerű” imádság. Olyan ez, mint amikor mindig együtt vagy valakivel, de nincs szükséged arra, hogy mindig gondolj is erre. Elég, ha egyszerűen éled, hogy veled van az, akivel együtt vagy. Ehhez nem kell rendszeresség, mert állapot. A rendszeresség ahhoz kell, hogy komoly döntéseidet tudatosan tárd Elém. Ilyenek főleg a reggeli imák!
*****
85 HANG - A küzdő sportokról, tetoválásról.
Minden sport addig jó, amíg eszköz arra, hogy segítsen a szeretni tanítás életcél irányában. A küzdősportok is csak akkor nevezhetők ilyen sportoknak, amíg a kondíció növelését, karbantartását szorgalmazzák. Ha mások fizikai legyőzésére, megsemmisítésére irányulnak, akkor már ÉN, Jézus, nem vagyok jelen ebben a sportágban.
Ami pedig a tetoválást és a különböző karikák hordását illeti, akár fülben, nyakban, orrban, ezek idegenek Tőlem mindaddig, amíg nem a szeretni tanítást célozzák meg. E nélkül az ilyesmi nem más, mint a benső üresség külső álcázása.
Régen a rabszolgákat látták el ilyesmikkel. Ma az ördög rabszolgáira emlékeztetik a szemlélőt, ha nem a szeretet megjelenítését és a szeretni tanítást célozzák meg! Tömören azt tudom ajánlani, hogy ne alkalmazd ezeket, mert általában nem segítik elő, hanem inkább akadályozzák azt, hogy Én, a te Jézusod, általad, veled és benned életszerűen hatni tudjak! Természetesen, ha nem ezt, hanem azt éled meg, hogy ezekkel az eszközökkel tudsz Hozzám, Jézushoz segíteni másokat, akkor alkalmazd ezeket! De semmi esetre se értékeld ezeket többre, mint amennyire a szeretni tanítás, a Hozzám közelítés szolgálatában eszközként megilleti ezeket.
*****
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4587
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 39 Empty2022-12-04, 09:19

HANG – Nem egyforma eséllyel indulunk az életnek


Kérdező:
1. Miért nem jut minden csecsemőnek normális szülő?
2. Miért vált szinte lehetetlenné az életem?
HANG: "Drága Gyermekem!
Két kérdésednek egyetlen gyökere van, s Én, Jézus, most erre akarok rámutatni.
A gyökér te magad vagy! Szó sincs arról, hogy bárkit is Isten akaratából igazságtalanság érhetné! Kikerülhetetlenül szembesülnötök kell egyszer azzal a gondolattal, hogy volt előző életeitek következménye vár rátok a jelen életetek folyamán. A reinkarnációban csak a megtérni nem akaró hatalmasok, főleg bizonyos vallások vezetői nem akarnak hinni, mert ha hinnének, akkor nem basáskodhatnának alattvalóikon, nem törekednének különböző rangkórsággal egymásnak semmit érő címeket osztogatni, s magukat különbnek, sőt, létükben, ontológiailag különbnek értékelni másoknál.
Ahhoz, hogy előző életeidből le tudd faragni mindazt, amit az örökéletbe át nem vihetsz boldogító tartalomként, kellett vállalnod azt a körülményt, amelyben születtél.
A másik szempont, amelyet tudomásul kell venned, az, hogy jelen életedben sem úgy álltál a téged körülvevő eseményekhez, ahogy azt Én, Jézus, mindig elvárhattam volna tőled.
A boldogság soha nem lehet a körülmények függvénye! Isten nem jó Isten lenne, hanem a világ legnagyobb gonosztevője, ha a körülményektől tenné függővé szívetek benső békéjét.
Pontosan a te faludban van egy asszony, aki időnként minden hónapban, de van, amikor minden héten, iszonyatos szenvedések közepette szinte meghal Irántam való szeretetből, és mégis mérhetetlenül boldog.
Drága Gyermekem! Ne hidd, hogy nem értelek meg. Igazán csak Én, Jézus, értem meg és látom tisztán lelked sebeit. Tudok is segíteni, de nem körülményeid által, hanem azáltal, ha vállalod a gondolkodásod átalakítását. Tehát belülről tudom csak elindítani benned életed boldogságának meglátását. Nincs olyan szellemi lény a világon, akiben Isten ne lenne benne boldogító módon. De amint a legnagyobb értékű bankjegy sem ér semmit annak zsebében, aki nem tud róla, úgy Isten jelenléte sem tud boldogítani ott, ahol nincs meg ehhez a belátás, meglátás, tehát az élő hit.
Nem a levegőbe beszéltem akkor, amikor felkértelek benneteket arra, hogy jöjjetek Hozzám, ha elfáradtatok és az élet terhét hordozzátok. Igaz, az Én békém elfogadásának részetekről van egy feltétele. Ezt így fogalmaztam meg: Vegyétek magatokra az Én igámat! Tehát a nem-bántás, megbocsátás, segítés keresztje nélkül nem tudom átadni senkinek azt a szívbékét, amelyre mindannyian vágyódtok.
Hidd el, hogy Én, Jézus, azok számára, akik abszolút Elsőnek állítanak be Engem életükbe, a körülményeiknek is az Istene vagyok. Olyan nincs, hogy elhagytam volna valakit, aki hű maradt Hozzám! Én, Jézus, csak jobb lehetek mindenkinél, és nem rosszabb!
Nagyon szeretlek, és megáldalak az ÉLŐ HIT LELKÉVEL!"


Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4587
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 39 Empty2022-12-09, 07:37

86 HANG - Meghallgattatnak imáink a mennyekben?
Nincs meg nem hallott ima! Csak arról lehet szó, hogy innen, ebből a dimenzióból, sokkal tisztábban látják - mert hosszú távon látjuk - kéréseitek teljesítésének következményét. Ezért legtöbbször azt tapasztaljátok, hogy nem talált meghallgatásra imátok, holott éppen azért nem teljesíthető, mert meghallgatásra talált.
Pontosan ennek, az ilyen meghallgatásnak az eredménye, tehát a helyes szeretet következménye az, hogy nem azt valósítják meg az égiek, amit kértek, hanem azt, ami az általatok nem látható javatokra válik.
Számotokra az tragédia lenne, ha kérő imáitok úgy találnának meghallgatásra, ahogy azt ti, akik mindenképpen szűk látókörűek vagytok, jónak látnátok.
Tragédia lenne az, ha a benneteket végtelenül szerető Isten nem Önmagára, hanem rátok hallgatna! Jaj! lenne nektek akkor! Ezért minden kérő ima akkor hangzik el helyesen, ha hozzáteszitek: ”akaratod szerint”. Így a végtelen Szeretet kontrollja alá kerül kérésetek, s biztos, hogy bármit kértek, az javatokra fog válni!
*****
87 HANG - Szeretnék jó anya és társ lenni!
A földi élet napjait szándékaitok, törekvéseitek teszik értékessé, illetve értéktelenné. E téren nem az eredmény, hanem a forrás a fontos. Ez jelenti azt, hogy „Emberé a munka, Istené az áldás!” Amint egyik híres sportolótok mondta: „Nem a győzelem a fontos, hanem az, hogy megtettem-e érte mindent, amit megtehettem!” Pontosan erről van szó! Ha szándékod, törekvésed az, hogy jó anya, jó társ légy, akkor részedről megtetted azt, amit a közmondás így fejez ki: „Emberé a munka!” A többi, az „Istené az áldás!”, már nem a te dolgod!
*****
88 HANG - Sokszor érzem magamat örömtelennek
Az érzések nem konzerválhatók a Földön. A Föld nem Mennyország! A Földön a szándék tisztasága és a hűség a meglátott jóhoz a fontos! Ennek megéléséhez az öröm csupán adalék!
Az örömöt, a jó érzést ne tévesszétek össze a benső békével! A benső béke egy olyan tudatállapot, amely csak a mélyben van kapcsolatban az érzelmi állapottal.
Ha egy ökölvívónak szétverik az arcát, de győzött, akkor nagyon boldognak érzi magát annak ellenére, hogy a felszínen egyáltalán nem érzi jól magát. De a világ minden kincséért sem mondana le erről a nem jól érzésről annak fejében, hogy vesztesnek hirdessék ki. A legbenső érzése tehát mégis csak jó! Így vagy te is! Benned élek, és érted élek benned!
Bízzál abban, hogy Én - a te Jézusod - feltétlenül fogok neked örömteli érzéseket is adni, ha azt látom, hogy ezek fogják majd lelked fejlődését szolgálni. Ha nem Tőlem - a te Jézusodtól - teszed függővé a bizonyos megélt jó érzéseket, akkor dobj be pár kupicát, amint ezt sokan teszik, akik Tőlem függetlenül akarják jól érezni magukat. Így biztosítani lehet bizonyos ideig, hogy jól érezzétek magatokat! De ez nagyon ostoba megoldás! Legjobb, ha nem jól érezni akarjátok magatokat, hanem azt akarjátok, hogy Isten akaratát teljesítsétek, függetlenül attól, hogy ez a felszínen milyen érzésekkel jár!
*****
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4587
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 39 Empty2022-12-12, 11:42

89 HANG - Engem könnyű megismerni
A földi élet poklát nem az teszi pokollá, amit csináltok, hanem az, ahogy fogadjátok. A 'MEGVÁLTÁS' másik neve: POZITÍV GONDOLKODÁS!' Így is mondhatnám: pozitív látás. Így is mondhatnám: Ez miért jó nekem?, mivel azt istenszeretőknek minden a javára válik!
Ahhoz, hogy valaki boldog legyen, semmi másra nincs szüksége, csak Istenre! Ez pedig mindenkinél adott! Tehát, ha valaki mégsem boldog, akkor ez csupán a látásán múlik. Nekem, Jézusnak, aki istállóban születtem, bitófán végeztem, s közben nem volt hely, ahol fejem lehajthattam volna (Mt 8;20), egész földi életem boldogító alapja ez volt: Eledelem volt Isten akaratának teljesítése (Jn 4;34)! Ezt nektek is felajánlottam, mikor elétek állva bejelentkeztem nálatok (Mk 1;15)!
Minden azon múlik, hogy vállaljátok-e a gondolkodás-átalakí¬tást vagy sem?! Tehát nem azt kértem tőletek, hogy igyekezzetek mások gondolkodását átalakítani, hanem azt, hogy saját gondolkodásotokat próbáljátok hozzáigazítani az Én gondolkodásomhoz.
Nem akkor lesztek boldogok, ha mások másképpen gondolkodnak, mint eddig, hanem akkor, ha ti kezdtek el másképpen gondolkodni, mint eddig! Ez egyáltalán nem komplikált dolog. Valójában nem is nehéz. Csak annyit kell tennetek, hogy rendszeresen foglalkozzatok Velem, Jézussal.
Engem könnyű megismerni a négy evangéliumból és az Apostolok cselekedeteinek abból a részéből, amely a feltámadásom utáni és mennybemenetelem előtti életemet írja le.
Országotokban van még egy olyan hittankönyv, ami valóban párját ritkítja. E hittankönyv nagy pontossággal mutat be Engem, Jézust. E könyv címe: "Merre menjek?"
*****
90 HANG - Szenvedem a magányt. Lesz családom valaha?
Két dolog világosan és egyértelműen kell hogy előtted álljon. Az egyik az, hogy boldogságra vagy teremtve. A másik az, hogy még soha senkit nem tudott boldogítani egy másik ember. E két kijelentésből következik egy harmadik: Egyedül Isten képes boldogítani szellemi teremtényeit, tehát az embert is. Ez az Istentől eredő boldogítás mindenkinek és minden körülményben „kéznél” van, mert mindenkiben boldogító módon van jelen az Isten!
Tehát, ha arra teszed a hangsúlyt, hogy élő kapcsolatba kerülj és maradj a téged boldogító módon létbentartó Istennel, akkor Isten, mint GONDVISELŐ SZERETET, feltétlenül a körülményeidnek is az Istene lesz! De az mindenképpen alapigazság, hogy az egyedüllét nem rosszabb, mint a társas kapcsolat, illetve a társsal élés nem jobb, mint az egyedüllét. Árnyéka mindenkinek van, és a másik ember árnyéka éppen akkor válik keserves tapasztalattá, amikor valaki legjobban vágyik a napfényre! Ezt nemcsak az elválások nagy száma igazolja, de minden házasságban élő őszinte ember is.
Engem, Jézust, a szeretet hozott le a Földre. Titeket pedig az adósság-törlesztés! Ennek formáját már születésetek előtt megterveztétek magatoknak. A megtervezett sorsvonalon jelentkező nehézségek elől lehet ugyan bódulatba menekülni, de e menekülés nem old meg semmit, csak azt eredményezi, hogy még több időt kap a nehézség arra, hogy növekedjék. Akkor cselekszel tehát legjobban, ha a benned élő jelenlétemre teszed a hangsúlyt. Vagyis arra, hogy miért jó neked az, ami van.
Mert Én, Jézus, benned élek, s veled kapcsolatban a leghőbb vágyam az, hogy Lelkem tudjon irányítani, vezetni téged azon az ÚTON, amellyel Én, Jézus, azonosítottam Magam (János 14;23).
*****
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4587
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 39 Empty2022-12-16, 11:45

HANG – Mit tegyek?


Kérdező: GYES vagy újra munkahely?
HANG: "Drága Gyermekem!
Kérdésedre egyértelműen a gyermekvállalást ajánlom. Az az életvitel, amely jelenleg jellemzi társadalmatokat, mely szerint nem elég, ha egy családban csupán a férfi az anyagi családfenntartó, eleve természetellenes. Mindent el kellene követnetek annak érdekében, hogy a nő, mint a családtest életének szíve, ne kényszerüljön e testen kívül dobogni! Az Isten által számotokra kialakítandó földi életrendben minden nőnek arra kellene felhasználni természetét, hogy minél emberibb formát adjon a családjának azzal, hogy férjének, gyermekeinek, vonzóvá formálja a családi fészket.
Elsőszámú feladatod az, hogy férjednek hű felesége légy egész földi életedben, gyermekeidnek pedig szerető anyja maradj mindaddig, amíg anyai szereped ezt követeli tőled. Az anyai szerep természetesen véget kell hogy érjen akkor, amikor gyermekeid már saját lábukra álltak, s önálló élet kialakítására képesek lettek.
Légy tehát az, amire teremtve lettél: hű feleség és jó édesanya.
Megáldalak SZÍVEM SZERETETÉVEL!"


**********************
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4587
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 39 Empty2022-12-24, 09:35

HANG – Jézus és Mária kapcsolatáról


Kérdező: Jézus nem lehetett tiszteletlen az Édesanyjával szemben!
HANG: "Drága Gyermekem!
Lelki fejlődésed érdekében sorsdöntő számodra a gondolataid átalakításához az, hogy tisztázz magadban bizonyos fogalmakat, mert különben az, amit egyik kezeddel építesz, a másikkal lerombolod.
Szeretni és tisztelni, nem ugyanaz. A szeretet ellentéte nem a gyűlölet, hanem a félelem. A gyűlölet oly nagy undorral fordul a rossz felé, hogy még a rosszal magát azonosítót sem tudja magához ölelni.
Szeretni mindenkit kell, mert a szeretet egy olyan jót akarása másoknak, amely jót az Isten akar az illetőknek.
Tisztelni csak azt lehet, aki tiszteletre méltó. Mivel senki sem tiszteletre méltó mindenben, ezért nem lehet senkit mindenkor mindenben tisztelni. Csak a tiszteletreméltóságában tiszteletre méltó minden ember! A részeg, a maga hányadékában nem tiszteletre méltó akkor sem, ha ez maga a római pápa!
Egészen más személyben gondolkodni, és egészen más feladatban gondolkodni. A személyben gondolkodás mindig mindenkivel szemben szeretetre kötelez, és ezzel nagyon is harmóniában van e mondás: „Aki rosszul szeret, gyűlöl, aki jól gyűlöl szeret”. Ez mindenkor érvényes. Aki e mondatomat nem érti, az mondja azt, hogy nem érti, de ne mondja azt, hogy nem igazak azok a szavaim, amikor a gyűlöletnek pozitív tartalmat adok, amint tettem a fenti aláhúzott szövegben.
A feladatban történő gondolkodás csak azzal szemben kötelez tiszteletre, akiben felismerhető az, ami benne tiszteletre méltó.
A negyedik parancs gyermekeknek szól, és arra szólítja fel őket, hogy igyekezzenek meglátni szüleikben azt, ami tiszteletre méltó. Ilyen van minden emberben, de nem mindig van ilyen minden emberben.
A szeretés, tehát az Isten szerinti jót akarás, mint lehetőség, ott van minden ember szívében és körülményeiben egyaránt. A tisztelet mások iránt csak akkor, mintegy visszhangként nyilvánulhat meg, ha tiszteletre méltó hatás éri.
Mária sem volt tiszteletre méltó olyankor, amikor nem volt tiszteletreméltó! Ilyen tiszteletre nem méltó módon viselkedett a Kánai menyegzőn, és amikor a rokonokkal egyetértésben a vérkötelékre való hivatkozással akadályozni akart Engem, Jézust, feladatom teljesítésében. Mária soha nem volt Anyaisten, és soha nem imádandó!
Kétségtelen, hogy Részemről nem volt tiszteletre méltó magatartás az sem, hogy Édesanyámat soha nem neveztem anyámnak, csupán asszonynak. De az is kétségtelen, hogy anyám nem is volt tiszteletre méltó attól, hogy anyám lehetett. Tiszteletre méltóvá soha senki nem lehet mások által. Tiszteletre méltóvá mindenki csak önmaga értékeinek kibontakoztatása által lehet. Más részéről legfeljebb tiszteltté lehet bárki is, akiben olyan - most már érthetően mondhatom - nem más által kapott értékeket bont ki magában, amely értékek kibontása egyéni szabadságának talajában gyökereznek.
Szó sincs arról, hogyha egy bármilyen szajhát elvesz egy tisztességes ember, ez a szajha ettől tiszteletre méltóvá válna! De arról sem lehet szó, hogy valakit egy tiszteletre méltó ember azért vegyen el, mert szajha! Csak arról lehet szó, hogy az a tiszteletre méltó ember olyan értékeket látott meg a nevezett hölgyben, amiért érdemesnek tartotta őt elvenni. Ha ezek után e nő tiszteletre méltó dolgokat művel, akkor ezek valóban tiszteletre méltók benne, függetlenül előző életétől.
Az Én édesanyám nem attól értékes, amit nem tett, hanem attól, amit tett! Nem attól, hogy Gábor főangyal elment hozzá, hanem attól, hogy IGEN-t mondott az agyal szavára!
Drága Gyermekem! Médiumom ma országotokban az egyik legnagyobb Mária-tisztelő! Nemcsak azért, mert Istentől minden kegyelmet Márián keresztül kapott, s ő ezt nagyon is tudja, hanem elsősorban azért, mert nagyon tisztán ismeri Mária benső értékeit. Az egész Mennyország csak mosolyog, amikor azt látja, hogy valaki ettől az embertől félti Mária tiszteletét.
Nagyon téved az, aki úgy gondolja, hogy az tiszteli helyesen Máriát, aki csupa szépségeket mond róla. Az ilyen szavak egyáltalán nem hiányoznak Máriának, mint ahogy Istennek sem hiányoznak azok a dicsőítő imák, amelyek elmondását kívánja tőletek.
Máriának munkatársak kellenek és nem szövegelők, Istennek pedig - és ezért kéri dicsőítő imáitokat - az okoz örömet, ha látja, hogy gyermekei egyre tisztábban látják az ingyen kapott ajándékait. A dicsőítő ima tehát olyan meglátásokra tud nevelni benneteket, amely meglátások szítani tudják bennetek az Isten- és emberszeretet átélését. A dicsőítő imára tehát elsősorban nem Istennek, hanem nektek van szükségetek!
Az igazi Mária-tisztelőket pedig az jellemzi, azért keresik Máriával a kapcsolatot, hogy jobban tudják megvalósítani életükben az Isten akaratát, és nem azok az igazi Mária-tisztelők, akik azért keresik Máriával a kapcsolatot, hogy esetleg Mária által saját akaratukhoz sikerüljön igazítani Isten akaratát!
Az igaz Mária-tisztelők mottója tehát nem ez: Mária segíts (bár ez is), hanem ez: Mária, mit segítsek!
Megáldalak a BENSŐ REND LELKÉVEL!"
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4587
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 39 Empty2022-12-28, 08:57

91 HANG - Belül másképpen érzem a világot, mint ahogy kívül van.
A világ - a lényeget tekintve - mindenki számára olyan, amilyennek belül éli meg! Amit ti objektivitásnak mondotok, az valami élettől elvonatkoztatott valóság. Ezért kell a hangsúlyt a gondolkodás-átalakításra tenni, és nem a rajtatok kívüli világ megreformálására.
A külvilág olyan tükör, amely képes megismertetni veletek azt, hogy mit és hogyan kell változtatnotok magatokban belülről! Mindazok, akik nem önismeret¬re használják a világ eseményeit, úgy bele tudnak gabalyodni ezekbe az esemé¬nyekbe, hogy ezek egyre több szenvedés forrásaivá válnak számukra.
*****
92 HANG – A gondolkodás-átalakítást Én, Jézus, nem tudom helyettetek elvégezni!
Amikor arra szólítottalak fel benneteket, hogy alakítsátok át gondolkodá¬sotokat, akkor nemcsak kértem valamit, hanem tudomásotokra is hoztam vala¬mit. Azt hoztam tudomásotokra, hogy a gondolkodás-átalakítást Én, Jézus, nem tudom helyettetek elvégezni! Nem arról van szó, hogy nem akarom, hanem arról, hogy nem tudom! Azért nem tudom, mert nem bábunak teremtett benneteket az Isten, hanem olyan felelős személyeknek, akik képesek gondolataikat irányítani, tehát képesek rájönni olyan dolgokra, amelyekre úgy, olyan következményekkel, amilyenekkel szükséges, csak az tud rájönni, aki felvállalja az ehhez szükséges szellemi munkát.
A gondolkodás-átalakítás tehát kettős tartalmat hordoz. Az egyik a benső látás megváltoztatása, a másik pedig az e munka következményeiért vállalt felelősség vállalása.
Szinte kivétel nélkül minden ember e szellemi munka fel nem vállalása miatt nyugtalan, békétlen, boldogtalan. Ez azt jelenti, hogy a benső mulasztással vétke¬zés miatt, gondolkodásotok átalakításának fel nem vállalása miatt (bármennyire is megvalósul ez a gondolkodás-átalakulás úgy, hogy másoktól kész téglákat építetek be magatokba!) nem tudjátok átvenni Tőlem azt a békét, amely benső megnyugvást tudna adni lelketeknek.
Azért van ez így, mert az ember lelkivilága nem egy olyan ház, amelynek elég, ha a tégláit összerakjátok, hanem egy olyan belülről kiinduló, kibontakozó, állandóan fejlődő organizmus, mint egy virág, amelyre nem lehet kívülről ráfes¬teni a színeket, ráfújni az illatot. Ha valahol mégis ez történik, ott művirágról, és nem élő virágról van szó.
Ti élő virágai vagytok a végtelen SZÉPSÉGNEK, JÓSÁGNAK, BOLDOG¬SÁGNAK! Az igazi élet realitásában ezen változtatni nem lehet. Ha valaki mégis megpróbál másoktól kapott téglákat úgy összerakni, hogy a szükséges szellemi munkát nem vállalja, akkor az ilyen lélek csak a hazugság világában képes helyet keresni magának. Ezt teszi kivétel nélkül minden boldogtalan ember. Így igaz az, hogy a boldogtalanság: következmény! Következménye annak, hogy valaki el¬hagyta, vagy ha úgy jobban hangzik, nem vállalta fel az Általam felkínált gon¬dolkodás-átalakításhoz szükséges szellemi munkát, amelynek lényege annak el¬fogadása és "meglátása", hogy benned Isten téged boldogítani akaró módon van jelen. Nem is tud másképpen jelen lenni, és senki mástól, csak egyedül tőled függ, hogy ezt felfedezed-e magadban. E felfedezőútra az indul el, aki nem más által, hanem önmagától akar rájönni arra, hogy miért jó neki az, ami van. Attól, aki Van (ez Isten neve), nem lehet idegen az, AMI van!
*****
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4587
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 39 Empty2023-01-03, 08:43

HANG – Véleményt kérek egy médiumról


Kérdező: Véleményt kérek egy médiumról!
HANG: "Drága Gyermekem!
Először is tisztán kell látnod két dolgot. Az egyik az, hogy az ördög sohasem egyértelmű. Tehát mindig keveredik működésében a jó a rosszal. Csak így remélheti, hogy eredményt érhet el. Ezért Megtévesztő! A másik az, hogy amikor Én, vagy bárki, aki Hozzám tartozik - gondolok most elsősorban Anyámra -, valahol megjelenünk, ott azonnal megjelenik a Sátán is, hogy zavart keltsen. E második esettel van dolgotok az említett médiummal kapcsolatban akkor, ha az alábbi vizsgának alávetve magát jól vizsgázik.
Könnyen rá lehet jönni arra, hogy egy médium a Megtévesztő oldalán áll vagy sem, ha egyértelműen pozitív választ ad a következő kérdésre:
Az a szellem, akivel a médium kapcsolatban áll, hogyan vélekedik arról, hogy tehet-e (katonai) esküt valaki arra, hogy parancsra embert fog gyilkolni vagy sem!? Csak az egyértelmű NEM igazolja azt, hogy az illető szellem az Én oldalamon áll! E témában minden mellébeszélés áruló jele annak, hogy a Megtévesztővel van dolgotok.
Az előfordulhat, hogy az Én médiumom nem hozza föl ezt a témát, mert így látja jónak. De az már nem lehetséges, hogy ne válaszoljon szándékom szerint egyértelműen, félreérthetetlenül úgy, ahogy Én tettem, ha megkérdezik őt e témában (Máté 10;16; és 39)!
Bármilyen vezeklő, bármilyen imákat ajánló, bármilyen jó szándékot felmutató legyen az a médium, ha nem vall színt az engedelmességből, tehát parancsra ember-gyilkolást is vállaló magatartás ellen, az a Megtévesztő mellett, tehát Ellenem dolgozik! Ezt tette nem régen a római pápa, amikor felfegyverzést ajánlott az egyik nemzetnek, hogy önvédelemből biztonságosan gyilkolja a másik nemzet embertársait, akik szintén önvédelemből látják jónak ugyanezt. Ebben az esetben ez a pápa feltétlenül a Megtévesztő eszköze volt! Bár nem sokkal később, amikor muzulmán területen volt, akkor ennek pontosan ellenkezőjét állította. Ekkor az Én oldalamon állt. Sajnos, őt e kettősség jellemzi!
Ha az általad említett médium megáll a papokért engesztelést vállalásnál, akkor csak félmunkát végzett, s jobb, ha nem hivatkozik Rám! Ha viszont tudatja a papokkal, hogy pontosan Rám hivatkozva kötelességük kijelenteni, hogy senki nem vállalhat olyan fegyveres szolgálatot, amelyben embereket gyilkolásra képeznek ki ("Ne álljatok ellen a gonosznak! (Máté 5;39)), akkor válaszút elé állítja a papokat: Mellettem vagy Ellenem! Ha ezt nem teszi, akkor minden vezeklő- és imagyakorlattal csak növeli a számát azoknak a jámbor pótcselekvéseknek, amelyek alapján ki lehet kerülni a valódi megtérést Hozzám, a SZERETETHEZ!
E válaszommal is azt mutatom ki, hogy mennyire szeretlek benneteket, és nagyon szeretném, ha hinnétek nekem. Sajnos a vallási pótcselekvések annyira elterjedtek a Földön, hogy Enyéim már csak szinte a veszett fejsze nyelét képesek megpróbálni menteni! De bízzatok, Én legyőztem a világot, annak ellenére, hogy a világban üldözést szenvedtek (János 16;33)!
Megáldalak a TISZTÁNLÁTÁS LELKÉVEL!"


****************
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4587
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 39 Empty2023-01-13, 08:42

HANG - SZERETNÉK MEGGYÓGYULNI!


Kérdező: Mit kell tennem ahhoz, hogy meggyógyuljak?
HANG: "Gyermekem! Mint tudod, mindenki halálos betegséggel születik erre a Földre. Bárkivel beszélhetsz, mindenki csak azt mondhatja, hogy vagy beteg, vagy pillanatnyilag, átmenetileg jól van. Az orvosok, a természetgyógyászok, az energiaközvetítők mind azért nagyon elfoglalt emberek, mert mindenki szeretne szabadulni attól a betegségétől, mely azt jelzi, hogy az egész földkerekség egy nagy kórház.
Mint tudod, Én nem azért jöttem a Földre, hogy megszüntessem a betegségeket, hanem azért, hogy elmondjak nektek valamit, amit ÉN JÓ HÍRNEK neveztem, amit ha magatokévá tesztek, akkor feltétlenül kikerül életetek gyújtópontjából testi betegségetek lehúzó ereje, mert nem magatokkal lesztek elfoglalva, hanem azzal, hogy hogyan tudnátok szebbé tenni azoknak életét, akikkel egy kocsiban utaztok az örök haza felé.
Nem kell AKARNOD meggyógyulni. Ezt bízd Rám! Amit akarnod kell, az a következő: Adj sokszor, naponta, hálát az Istennek, hogy embernek teremtett, tehát Önmagára, örök boldogságra. Adj hálát sokszor, naponta, hogy Én, Jézus, benned élek, öröklakást vettem nálad. Adj hálát sokszor, naponta, hogy Lelkem temploma vagy, tehát azért, hogy az Enyém vagy. Ne azon töprengj, hogy mi lenne most neked jó. Hidd el, azt Én jobban tudom, mint te. Te azt kutasd, keresd és valósítsd, hogy mi lenne Nekem jó. Csak annyiban tudok kedvedben járni, amennyiben te az Én kedvemben jársz. Imákra Nekem nincs szükségem. Neked van szükséged ezekre azért, hogy szíved békéjét fölismerd Nálam, aki jobban szeretlek téged, mint bárki is szerethetne e világon, sőt a másvilágon sincs olyan, aki szeretésben Velem felvehetné a versenyt.
Neked tudnod kell, hogy van lelki áldozás, és a te esetedben ez semmivel sem jár kevesebb kegyelemmel, mint a templomi szentáldozás. Én nem kívülről akarlak téged vigasztalni, hanem belülről. Szívedben lakom, és oda várlak, hogy meghallgassalak, de azért is, és főleg azért, hogy te meghallgass Engem. Hidd el, hogy minden olyan gondolat, mely épít, buzdít, vigasztal, az Tőlem jön tudatodba. Engedd feltörni magadból az ilyen gondolataimat! A te érdekedben kérlek erre. Ez az, ami téged igazán meggyógyít úgy, hogy nem sajnálatra, hanem irigylésre méltónak fognak mondani azok, akik veled találkoznak. Ne azon keseregj, hogy mennyit tehetnél, ha jó lenne a lábad, ha egészséges lennél, hanem tedd vidám szívvel azt, mit tehetsz. Tanulj meg újra örülni, mosolyogni! Hidd el, neked van miért! Van hited, van örök életed, van mennyországod, melyet már most magadban hordasz, csak higgy benne, higgy Bennem. Már elmúlt fölötted fél évszázad. A nehezén már túl vagy. Legyen legfőbb vágyad felkészülni a Velem való találkozásra! Gondolj arra, mennyi gonddal készítik fel a menyasszonyt az esküvőre, pedig legtöbb esetben inkább a poklot kell megtapasztalnia, mint a mennyországot! De aki Velem találkozik, az valóban a legnagyobb, a teremtetlen SZERETETTEL köti össze életét. Értsd meg, Én tényleg szeretlek! Nálam van boldogságod kulcsa. Ezt nem is engedem ki, nem engedhetem ki kezemből, szívemből. Ez isteni természetem lényege. Ezért váltam áldozattá érted, hogy te is merj áldozattá válni Értem, irántam való szeretetből.
Drága Gyermekem! E pár sor nem kevesebb, mint Istentől küldött szerelmes levél számodra.
Megáldalak SZERETETEM LELKÉVEL."

Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Karsay
Legaktívabb tag
Legaktívabb tag
Karsay


Hozzászólások száma : 4587
Join date : 2020. Jan. 08.
Age : 66
Tartózkodási hely : Budapest

Ezoterika - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 39 Empty2023-01-15, 06:21

HANG – Szeretnék jól fejlődni


Kérdező: Miben kell legjobban fejlődnöm?
HANG: "Drága Gyermekem!
Ami él, az nem darabonként fejlődik, hanem mindig a teljes egész. Nem lehet azt megmondani, hogy egy virágnak melyik szirma növekedjék, illatozzék jobban. Nem lehet azt megmondani, hogy egy fának melyik ága erősödjék jobban. Nem lehet azt megmondani, hogy egy madárnak melyik szárnya, egy mókusnak melyik szőrszála nőjön szaporábban.
Azt meg lehet mondani, hogy egy virágnak melyik fonnyadt részét, egy fának melyik száraz ágát, egy madárnak melyik tollát, egy mókusnak melyik szőrszálát kell eltávolítani. Azt, amelyik rontja, bontja a teljes képet.
A te életedben is az ÉLET, a TELJESSÉG a szeretet. Naponta kell nyesegetned azokat a tulajdonságaidat, amelyek akadályozzák szereteted harmonikus kibontakozását. Ez naponta, sőt óránként lehet változó. Van, amikor a türelmetlenség, van, amikor a felszínesség, van, amikor a test különböző helytelen vágyai, van, amikor a szemek kapzsisága, van, amikor az uralkodási vágy, és sorolhatnám kimeríthetetlenül, hogy hol fonnyadhat a virág, hol száradhat el egy faág, hol és melyik tollát kell elhullajtania egy madárnak, szőrét a mókusnak, stb. Sorolhatnám ezt a végtelenségig.
Élj! Ez a döntő! Döntő az, hogy engedd magadban az Én életemet élni! Foglalkozz Velem rendszeresen, tanulj Engem és imádkozz saját szavaiddal, amint Hozzám intézett kedves leveledben is tetted. E leveled és minden imád arany betűktől ragyogva fognak várni téged akkor, amikor majd színről színre, szemtől szembe fogunk találkozni! Röviden: SZERESS, ÉS TÉGY AMIT AKARSZ!
Megáldalak SZÍVEM SZERETETÉVEL!"


*********************
Vissza az elejére Go down
http://karsayalarm.hu/
Ajánlott tartalom





Ezoterika - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezoterika   Ezoterika - Page 39 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ezoterika
Vissza az elejére 
39 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Ezoterika

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szemlátomás-áthallás Művészete :: FILOSZ :: KARSAY ISTVÁN FÓRUMA-
Ugrás: